۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۵ اسفند چاپ

بررسی غیرحضوری پرونده های جاری در ملاقات مردمی

بررسی غیرحضوری پرونده های جاری در ملاقات مردمی

ایران نو:شهردار منطقه ۱۷ از بررسی پرونده های جاری در ملاقات مردمی به صورت غیرحضوری و اجرای صحیح امور با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و افزود: تلاش شده تا با بررسی دقیق پرونده ها جاری ، به درخواست شهروندان در روزهای پایان سال ترتیب اثرداده شود.

به گزارش  ایران نو، سی و هفتمین و سی و هشتمین ملاقات مردمی با شهردار منطقه۱۷ با هدف کاهش حضوراربابان رجوع و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری برگزار شد.

محمود کلهری با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کوئید ۲۰۱۹ و بنا بر دستور رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در راستای حفظ سلامت شهروندان کلیه ملاقات های مردمی شهروندان با شهردار منطقه تا پایان سال جاری  لغو خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۷ بررسی پرونده های جاری را اقدامی در جهت رفع مشکلات شهروندان خواند و افزود: با توجه به مراجعه شهروندان و درخواست حل مشکلات و مطالبات، سی هفتمین نشست غیرحضوری با ثبت درخواست ۲۲ نفر و نشست سی و هشتم با ثبت درخواست ۲۳ نفر به همت اداره روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷ درمجموع برای ۴۵نفر از شهروندان به صورت غیر حضوری برگزار شد.

او با ابراز رضایت از این اقدام گفت: از مجموع ۴۵ درخواست این دو نشست برای ۲۸ پرونده شهرسازی به صورت غیرحضوری دستور مساعد صادر شد. ۱۰ مورد از درخواست ها که مربوط به مطالبات مالی و واحد اجرای احکام است پس از بررسی به صورت غیرحضوری به این پرونده ها رسیدگی خواهد شد.

 روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷ در حال امکان سنجی برای برگزاری ملاقات به صورت مجازی یا تماس تلفنی ست که به زودی از طریق رسانه های این منطقه به نشانی @akhbar17 به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها