۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۵ اسفند چاپ

ارائه خدمات غیرحضوری شهرداری منطقه چهار تهران به شهروندان

ارائه خدمات غیرحضوری شهرداری منطقه چهار تهران به شهروندان

ایران نو:معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار گفت: شهروندان برای پیگیری موضوعات مرتبط به حوزه‌های شهرسازی و درآمد و نوسازی می‌توانند غیرحضوری و از طریق سامانه تلفنی پیگیر درخواست خود باشند.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: شهروندان منطقه چهار برای پیگیری موضوعات مرتبط به حوزه های شهرسازی و درآمد و نوسازی می توانند غیر حضوری و از طریق سامانه تلفنی پیگیر درخواست های خود باشند.

ابوالفضل ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در بین شهروندان به ویژه کارکنان شهرداری منطقه چهار، از این پس مراجعان حوزه های درآمد و نوسازی، کسب و پیشه و همچنین معاونت شهرسازی و معماری به صورت غیر حضوری نیز می توانند درخواست های خود را در ساعات اداری پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: به همین منظور جهت پاسخگویی به درخواست مراجعان کسب و پیشه تلفن های ۷۷۲۴۶۰۸۸۵، نوسازی ۷۷۱۸۸۹۵۵ و درآمدهای عمومی ۷۷۱۸۸۹۵۶ در ساعات اداری پاسخگوی شهروندان منطقه چهار است.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار تهران افزود: جهت پرداخت عوارض سالیانه نوسازی، کسب و پیشه و پسماند نیز شهروندان محترم می توانند به سایت www.tehran.ir مراجعه کنند.

ابراهیمی با اشاره به خدمات غیر حضوری منطقه چهار به مراجعان حوزه معاونت شهرسازی و معماری افزود: به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از مراجعه غیر حضوری، تلفن های ۷۷۱۳۸۰۰۵، ۷۷۱۹۹۱۰۰، ۷۷۸۰۲۰۶۸، ۷۷۸۰۲۰۶۹، ۷۷۸۰۳۰۱۳ و ۷۷۸۰۳۰۲۶ از ساعت ۸ الی ۱۳ پاسخگوی درخواست شهروندان است.

وی در ادامه از اجرای تمهیدات ویژه بهداشتی در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه چهار خبر داد و افزود: در راستای ارتقاء سلامت کارکنان و شهروندان، اکیپ های ویژه پزشکی در مبادی ورودی ساختمان مرکزی مستقر بوده و ضمن کنترل دمای بدن مراجعان و کارکنان، از ورود افرادی که مشکوک به ویروس کرونا هستند جلوگیری و به مراکز بهداشتی هدایت می شوند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها