۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند چاپ

موزه دکتر حسابی مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک می شود

موزه دکتر حسابی مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک می شود

ایران نو:مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک با هدف استفاده از ظرفیت موجود در شمیران و همچنین ایجاد هم افزایی و همکاری بین مدیریت شهری و شهروندان، در موزه‌ی دکتر حسابی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایران نو سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به همراه مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران از موزه دکتر حسابی بازدید کردند و  مقرر شد با هماهنگی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری این منطقه و همکاری مراکز ذی ربط، مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک در موزه‌ی دکتر حسابی راه‌اندازی شود.

موسوی در این خصوص گفت: هدف از تاسیس این مرکز، بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه و شناسایی نخبگان و صاحب‌نظران این حوزه است .

وی افزود: مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک، بستر مناسبی برای استفاده از مجموعه‌های نوآور و خلاق در جهت هوشمندسازی فرآیندها و ابزارهای موجود برای رفع مشکلات و معضلات شهری خواهد بود تا با حمایت از شکل‌گیری ایده‌های نو، شاهد ارائه خدمات بهتر و کیفی‌تری به شهروندان باشیم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها