۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند چاپ
در منطقه 2 انجام شد

بررسی راهكارهای تامین منابع و افزایش درآمد در جلسه كمیته درآمد

بررسی راهكارهای تامین منابع و افزایش درآمد در جلسه كمیته درآمد

ایران نو:شهردار منطقه۲ درجلسه کميته درآمد بر هم اندیشی اعضای کمیته در خصوص راهکارهای وصول مطالبات شهرداری در کمترین زمان و توسعه درآمدهای پایدار نواحی۹ گانه تاکید کرد .

به گزارش  ایران نو، رسول کشت پور ، شهردار منطقه در جمع اعضای کمیته درآمد منطقه گفت: محوریت کسب درآمدهای مدیریت منطقه۲ براساس درآمدهای پایدار است برهمین اساس ضمن پیگیری های مستمرو بهره گیری از راهکارهای خلاقانه ، با آگاهسازی شهروندان ، آنها را نسبت به مشارکت در اداره شهر با پرداخت عوارض تشویق کنیم.
او گفت: با توجه به بخشنامه های حوزه شهرسازی که منجر به کاهش عوارض ساختمانی و در نتیجه کاهش درآمد شهرداری شده، هدایت تامین منابع به سمت درآمدهای پایدار موجب می شود بخشی از مشکلات منابع مالی شهرداری مرتفع شود. با توجه به ظرفیت های موجود و وجود پتانسیل های بالقوه و نیز مشوق هایی که مجوز آنها بصورت قانونی در حیطه اختیارات منطقه قراردارد، کلیه اعضای کمیته درآمدی منطقه باید از تمام توان و ظرفیت های موجود . در جهت افزایش درآمد استفاده کنند .
شهردار منطقه ۲ در ادامه افزود: اعمال سیاست های تشویقی برای بخشودگی جرایم اسناد نوکول فرصت خوبی برای افزایش منابع درآمدی منطقه رافراهم کرده است، لذا با اطلاع رسانی این تسهیلات، می توانیم مودیان راتشویق به پرداخت عوارض کنیم
او بررسی پرونده های مطالبات را از راههای جذب درآمد دانست و گفت :باید در نحوه تامین منابع و رفع مشکلات همه با هم و با تبادل نظر و کمک به یکدیگر تلاش کنند.
در ادامه جلسه ، سر فصل های درآمدی منطقه به تفکیک: املاک، درآمد های غیر نقد ، سرمایه گذاری و مشارکتها، توافقات، کمیسیون ماده پنج، صدور پروانه و جرائم کمیسیون ماده صد، عوارض پایدار مطالبات معوقه، اجاره بها در سطح منطقه، به تفکیک نواحی و ادارات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها