۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن چاپ

واگذاری باغ حکیم به شهرداری تهران

واگذاری باغ حکیم به شهرداری تهران

ایران نو:شهردار منطقه ۱۰ از موافقت واگذاری باغ حکیم به شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش  ایران نو، در نشستی که با حضور حسین بحیرائی شهردار منطقه، بهارلو معاون معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران، ارغوانی رییس آموزش و پرورش منطقه ۱۰، اصفهانی معاون امور نهادها و مناطق سازمان املاک شهرداری تهران و جمعی از مدیران برگزار شد در خصوص واگذاری باغ حکیم به شهرداری تهران بحث و تبادل نظر شد.

در حاشیه این نشست حسین بحیرائی شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به کمبود فضای سرانه سبز گفت: باغ حکیم با مساحت ۴ هزار و ۲۰۰ مترمربع واقع در بلوار بریانک بیش از ۴دهه متروکه باقی مانده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰۵ نفر در هر هکتار در منطقه ۱۰ زندگی می‌کنند و این آمار نشان دهنده تراکم جمعیت در منطقه است، اظهار کرد: این آمار ۲ برابر میانگین تهران و ۴ برابر استاندارد است و می توان از فقر سرانه فضای سبز به عنوان مهم ترین دغدغه مدیریت شهری یاد کرد.

بحیرائی با اشاره به تراکم بالا و بافت فرسوده در منطقه افزود: اولویت ما تملک باغ حکیم و تبدیل آن به بوستانی بزرگ است که علاوه بر استفاده شهروندان، گام موثری برای افزایش سرانه فضای سبز در منطقه خواهد بود.

گفتنی است در این نشست آموزش و پرورش شهر تهران موافقت خود را برای واگذاری باغ حکیم اعلام کرد و توافقات ابتدایی نیز صورت گرفت.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها