۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن چاپ
با حضور مدیران کل سلامت و بانوان شهرداری تهران:

۲۲ بانوی مهر و ماه شهر تهران در منطقه ۱۳ تجلیل شدند

۲۲ بانوی مهر و ماه شهر تهران در منطقه ۱۳ تجلیل شدند

ایران نو:شهرداری منطقه ۱۳ میزبان اختتامیه جشنواره بانوی مهر و ماه و بانوان برگزیده این جشنواره به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر در مجتمع کوثر بود.

به گزارش  ایران نو ، اختتامیه جشنواره بانوی مهر و ماه با حضور زینب نصیری، مدیر کل سلامت شهرداری تهران ، زهرا بهروز آذر مدیر کل بانوان شهرداری تهران ، مشاور بانوان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، مدیران مناطق ۲۲ گانه ، دبیران شورایاری محلات منطقه ۱۳ و دبیران کانون معلولین محلات به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر  برگزار شد.

در این جشنواره که به میزبانی شهرداری منطقه ۱۳ در مجتمع کوثر برگزار شد ، از ۲۲ بانوی مهربان ” همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت” توسط مسئولین حاضر در مراسم تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم سجاد سبحانی ، معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه در خصوص برگزاری این جشنواره  در منطقه و ارزیابی آثار در دبیر خانه مرکزی این جشنواره توسط کانون معلولین افزود:  با برگزاری این جشنواره ، بر آن شدیم تا فرصتی فراهم کنیم برای   تکریم از مقام خانواده هایی که با وجود مشکلات فراوان در پرستاری و حمایت همه جانبه از عضو دارای معلولیت خود از دریچه مهر و مودت و با مهر و توکل در تربیت و تعالی فرزندان ، نقش بی بدیل و کم نظیر ایفا کردند .

نصیری، مدیر کل سلامت شهرداری تهران از  فعالیت خلاقانه اداره سلامت منطقه۱۳ که از دل کانون های اجتماع محور سلامت رقم خورده قدردانی و تشکر کرد و افزود : برگزاری این جشنواره یکی از اقدامات نو و مهم  سال ۹۸ است که انشالله در سال های آتی به صورت مستمر و با وسعت بیشتری برگزار شود.

وی ادامه داد :کانون های اجتماع محور سلامت خود می توانند، برنامه های پیشنهادی خود را در سطح  شهر تهران به اجرا بگذارند که رویداد امروز ثمره فعالیت و حرکت دبیر خانه اجتماع محور سلامت شهرداری تهران است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها