۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن چاپ

روایت توانمندی‌های تجارت‌نو در بزرگترین نمایشگاه صنعت پتروشیمی

روایت توانمندی‌های تجارت‌نو در بزرگترین نمایشگاه صنعت پتروشیمی

ایران نو:بیمه تجارت‌نو با شرکت درنخستین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل درصنعت پتروشیمی که عصر امروز ۲۷ بهمن درجزیره کیش اقتتاح شد، گامی دیگر در جهت گسترش سهم خود از این بازار برداشت.

به گزارش  ایران نو؛ در این نمایشگاه که نائب رئیس هئیت مدیره، مشاور و مدیرحوزه مدیرعامل، معاونان، مدیران فنی، مدیر روابط عمومی و کارشناسان حضور یافتند، طی ۳ روز برگزاری نمایشگاه مذکور در کنار تشریح رشته های بیمه‌ای تجارت‌نو به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این مجموعه پرداخته خواهدشد.

سبد انرژی تجارت‌نو

 تجارت نو از ابتدای سال ۹۸ تا کنون پرتفویی بالغ بر۳۵۰ میلیارد ریال در رشته انرژی کسب کرده که با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته جهت افزایش پرتفو در این رشته بیمه‌ای برای سال آینده، حضور در نمایشگاه مذکور و شناسایی بازارهای هدف جدید در زمینه پتروشیمی، کاملا حائز اهمیت است.

گفتنی است؛ این شرکت تاکنون توانسته در دو بخش از بیمه‌های انرژی، شامل ساحلی و فراساحلی و در دو گروه بیمه‌ای زمان ساخت پروژه و زمان بهره‌برداری از پروژه‌های ساخته شده، بصورت مستقل یا کنسرسیوم با شرکت های  فعال هم صنف خود، بیمه نامه هایی صادر کند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها