۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ بهمن چاپ

برگزاری کلاس های آموزشی پسماند برای 1320 دانش آموز و شهروند منطقه 9

برگزاری کلاس های آموزشی پسماند برای 1320 دانش آموز و شهروند منطقه 9

ایران نو:اداره مدیریت پسماند معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه9 با هدف آموزش، اطلاع رسانی و جمع آوری پسماند خشک از مبدا نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی در مدارس و سرای محله های منطقه اقدام کرد.

به گزارش  ایران نو، رضا مددی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه9 با اعلام این خبر گفت: پسماندهای مدارس، سهم قابل توجهي از بازيافت را دارا بوده و دانش آموزان نقش بسزايي در جمع آوري و بازيافت پسماندهای منطقه دارند.

وی افزود: به همين منظور کارگاه هاي موثر کارشناسان اطلاع رساني با همکاري و مشارکت شهروندان، دانش آموزان و مديران مدارس منطقه برگزار شده که به صورت موازي در فرهنگ سراها و سرای محله ها با هدف ارتقاي دانش شهروندان و کاهش تولید پسماند و آشنايي با خطرات افزایش تولید پسماند انجام شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 9 عنوان کرد: برگزاری این کارگاه های آموزشی در یک ماه گذشته موجب ارتقاء دانش 1040 دانش آموز در مدارس و 280 نفر شهروند در سرای محله ها شده است.

مددی در خاتمه گفت: علاوه بر آموزش شهروندی با محوریت کاهش تولید پسماند (کاپ)، توزیع کیسه آبی مخصوص پسماند خشک، بروشور و مخازن از جمله اقداماتی است که توسط اداره مدیریت پسماند منطقه انجام شده است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها