۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ بهمن چاپ

اجرای طرح «تعمیم مدیریت شهری در محلات منطقه ۱۳

اجرای طرح «تعمیم مدیریت شهری در محلات منطقه ۱۳

ایران نو:به همت سامانه 137 منطقه 13 ، طرح تعمیم مدیریت شهری در محلات به صورت پایلوت در منطقه ۱۳ اجرایی شد.

به گزارش ایران نو ، میثم مجیدی، مسئول ۱۳۷ منطقه ۱۳  با اشاره به اینکه طرح تعمیم مدیریت شهری در محلات تهران به صورت پایلوت از ناحیه ۲ منطقه ۱۳ توسط سامانه ۱۳۷ کلید خورده و در  صورت موفقیت در دیگر  نواحی این منطقه و سطح شهر تهران اجرایی می شود افزود: در حال حاضر جلسات هماهنگی اجرای این طرح با حضور رئیس اداره مشارکت های شهروندی سامانه 137 برگزار و  برنامه ریزی لازم برای آموزش و افزایش مشارکت شهروندان در رفع معضلات انجام شده است .

وی  در این خصوص اجرای این طرح  اظهار داشت : در این طرح با استفاده از پتانسیل مدیران محلات و باشناسایی نوع درخواست های شهروندان در قالب پیام های ۱۳۷ ، از خود شهروندان برای رفع معضلات شهری کمک گرفته می شود.

مسئول سامانه 137 منطقه 13  ادامه داد : "استفاده از ظرفیت‌های محله‌ای" و "بازتعریف نقش شهروندان و کنشگران مدیریت شهری" در سطح محله‌های شهری وهم چنین توجه به "برنامه‌ریزی مشارکتی" و کارکردهای آن در سطح محلی ضروری بوده و به شکل‌گیری و تعمیم الگوی جدید از مدیریت شهری در سطح محلات کمک می کند.

وی ابراز امیدواری کرد : با دخالت دادن مردم در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی ها، مدیریت مطلوب وپایدار  شهری محقق خواهد شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها