۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۴ بهمن چاپ

پرداخت الکترونیک سداد حامی انحصاری دوازدهمین همایش وب و موبایل ایران

پرداخت الکترونیک سداد حامی انحصاری دوازدهمین همایش وب و موبایل ایران

ایران نو:شرکت پرداخت الکترونیک سداد که از پیشگامان حوزه فناوری ونوآوری است به عنوان حامی انحصاری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، خدمات متفاوتی را در سطوح مختلف به کسب و کارها ارائه می دهد.

پرداخت الکترونیک سداد در راستای ارایه خدمات خود و با هدف  حمایت و تسهیل فرآیندهای کسب و کارهای نوپا و همچنین ارائه خدمات در حوزه درگاه پرداخت الکترونیک به عنوان اولین شرکت پرداخت (PSP) در سامانه ایران نوآفرین (Irannoafarin.ir)، تفاهم نامه همکاری مشترکی را با سازمان فناوری اطلاعات ایران به امضا رسانده است.

سداد در سه سطح اشتراک بازار، اشتراک و انتقال فناوری و  سرمایه‌گذاری با کسب وکارها در ارتباط است و در تلاش است با شناخت هرچه بیشتر چالش‌های پیش روی این کسب و کارها و ارائه راه حل های بهینه، همواره به حمایت از کسب و کارهای نوآور و فناور بپردازد.

جشنواره وب و موبایل ایران که هرسال به همت انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی برگزار می‌شود، امسال نیز با حضور ده‌ها هزار شرکت‌کننده، با هدف توسعه فضای کسب و کارهای آنلاین به ایجاد فرصتی برای رقابت فعالان عرصه اپلیکیشن‌های موبایلی و وب‌سایت‌ها در گروه‌های متنوع و متعدد پرداخته است و شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز در راستای استراتژی خود در خصوص حمایت از شرکت های فعال در حوزه Fintec و ارائه خدمات مالی و پرداخت به کلیه کسب و کارهای اینترنتی به عنوان حامی انحصاری در این همایش حاضر خواهد بود.

لازم به ذکر است که دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، 24و 25 بهمن ماه سال جاری در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها