۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۴ بهمن چاپ

توسعه‌ همکاری‌های مشترک پژوهشگاه ارتباطات و همراه اول

توسعه‌ همکاری‌های مشترک پژوهشگاه ارتباطات و همراه اول

ایران نو:جلسه مشترک ریاست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر عامل همراه اول بر ضرورت توسعه همکاری‌های مشترک به منظور ارائه خدمات به روز به مشترکان برگزار شد.

به گزارش  ایران نو، دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه با اشاره به توانمندی‌های پژوهشکده‌های مختلف برای کمک به تحقیق و توسعه همراه اول گفت: در حال حاضر پژوهشگاه ظرفیت مناسبی در حوزه آزمایشگاه‌های مرجع و تایید نمونه نیز دارد که در اختیار فعالان و اپراتور‌های ارتباطی قرار دارد.

او افزود: همچنین در خصوص توسعه فناوری‌های نوین نظیر اینترنت اشیا، نسل پنجم تلفن همراه، توسعه نرم افزار‌های مختلف پروژه‌های مناسبی در حال اجراست که می‌تواند نیاز‌های اپراتور‌ها را نیز مرتفع کند.

دکتر اخوان مدیرعامل همراه اول نیز در این جلسه ضمن استقبال از توسعه همکاری‌های متقابل گفت: بکار گیری ظرفیت نیروی انسانی به صورت مشترک موجب رشد علمی در هر دو بخش می‌شود و همراه اول از این موضوع حمایت می‌کند.

او ادامه داد: پژوهشگاه می‌تواند در زمینه توسعه استارت آپ‌های ایرانی مورد حمایت همراه اول و همچنین توسعه کسب و کار‌های هوشمند همراه اول کمک موثری نماید.

مدیرعامل همراه اول یکی از مهمترین برنامه‌های این اپراتور را راه اندازی digital services عنوان کرد و ادامه داد، به منظور توسعه خدمات هوشمند به دنبال ایجاد بخش تحقیق و توسعه در همراه اول هستیم که می تواند زمینه همکاری مشترک باشد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها