۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ
با مشارکت شهرداری منطقه 19 در آینده نزدیک اجرا می شود؛

تخریب و نوسازی دو پاساژ پرخطر در منطقه ۱۹ با هدف پیشگیری از مخاطرات احتمالی

تخریب و نوسازی دو پاساژ پرخطر در منطقه ۱۹ با هدف پیشگیری از مخاطرات احتمالی

ایران نو:معاون شهرسازی و معماری منطقه ۱۹ گفت: به منظور پیشگیری از مخاطرات احتمالی و ایمن سازی ساختمان ها، تخریب و نوسازی دو پاساژ توحید و زنجانی در اولویت برنامه های اجرایی این حوزه قرار گرفت.

به گزارش  ایران نو، علی داوطلب در جلسه ارزیابی عملکردHSE منطقه با اشاره به ناایمن بودن پاساژ زنجانی که در آن فعالیتهای تولیدی صورت می گیرد بیان کرد: این پاساژ در محله خانی آباد و اقع شده است که طی صدور اخطارهای مکرر و انجام مذاکرات، در نهایت مالک آن متقاعد به انجام عملیات تخرب و نوسازی شد. در همین راستا نیز پروانه ساختمانی آن با مشارکت شهرداری منطقه به منظور انجام عملیات در آینده نزدیک صادر خواهد شد.

وی همچنین درخصوص عملیات تخریب و نوسازی پاساژ تجاری توحید اظهار کرد: تخریب این پاساژ به دلیل آزادسازی گذر خیابان شکوفه از اهمیت زیادی برخوردار است . ضمن اینکه به دلیل ناایمن بودن آن جلسات مکرری با مالکین و مستأجرین سرقفلی پاساژ صورت گرفته که به توافقات خوبی منتج شده است.
داوطلب با اشاره به مراحل نهایی صدور پروانه و انعقاد قرارداد با سرمایه گذار به منظور تخریب و نوسازی این پاساژ ابراز امیدواری کرد این پروژه در ابتدای سال آینده اجرایی شود.
این مسئول در ادامه به ایمن سازی کارگاره های ساختمانی و کنترل فنی مستمر ساختمان های در حال احداث اشاره کرد و گفت: در همین راستا طی مذاکره با مالکین و هیئت مدیره ساختمان ها و مجتمع های مسکونی که بدون اخذ پایان کار و استانداردهای لازم در حال بهره برداری هستند، پیگیر هستیم که موانع و مشکلات اخذ پایان کار ساختمان های یادشده مرتفع و با صدور پایان کار، استانداردهای لازم برای بهره برداری ساکنین تأمین شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها