۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ

افتتاح مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار منطقه ۹

افتتاح مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار منطقه ۹

ایران نو:سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ از راه اندازی مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار در سرای محله امامزاده عبدالله توسط اداره آسیب های اجتماعی منطقه خبر داد.

به گزارش  ایران نو، علی حیدری با اشاره به افتتاح مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار گفت: این مرکز با هدف ارائه خدمات مشاوره و آموزش های تخصصی به صاحبان ایده یا کسب و کارها راه اندازی شده است.

وی در خصوص حضور متقاضیان اشتغال به عنوان تسهیل گر برای شکل گیری خوشه های کسب و کار در منطقه۹ افزود: ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی اثر بخش در حوزه های راه اندازی کسب و کار، قوانین و‌ مقررات، تامین نیروی انسانی، برندسازی و بازار سازی از جمله خدمات رسانی این مرکز است.

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ در ادامه یادآور شد: بازاریابی و فروش، ارتقاء قابلیت های فردی و گروهی در کسب و کار، کمک به افراد در شناخت توانمندی ها و استعدادهای خود در ایجاد مشاغل و تبدیل ایده به یک فعالیت پایدار از دیگر خدمات دهی این مجموعه به شهروندان است.

شایان ذکر است مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار منطقه۹ در ساختمان شماره۲ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ موسوم به ساختمانمان سلیمی به آدرس ۳۰متری جی، خیابان فتح آبادی، خیابان سلیمی در ایام هفته از ساعت۸ الی۱۷ پذیرای شهروندان برای ارائه خدمات می باشد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها