۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ
شهردار منطقه 20:

شهرداران مدارس سفیران مدیریت شهری هستند

شهرداران مدارس سفیران مدیریت شهری هستند

ایران نو:به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی شهرداران مدارس با حضور در منطقه ۲۰ با شهردار این منطقه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش   ایران نو؛ فرهاد افشار گفت: آشنایی شهروندان با ساختار اداری کشور از جمله قوای سه گانه مجریه، مقننه و قضائیه و تکالیف سازمان شهرداری موجب ارجاع درست کارها به مسئولان ذیربط می شود.
افشار شهرداران مدارس را سفیران مدیریت شهری برشمرد و اظهار داشت: شهرداران مدارس می توانند نقش خود را به عنوان نمایندگان مجموعه شهرداری در تحقق شعار « تهران شهری برای همه» ایفا کنند.
وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان به عنوان مدیران آینده بایستی با الفبای مدیریت آشنا شوند، افزود: برنامه ریزی و هدف گذاری در ارائه برنامه بسیار مهم است و یک شهروند می بایست علاوه بر آشنایی با شرح وظایف خود، تکالیف و وظایف محوله خود را به درستی انجام دهد.
وی طرح شهردار مدرسه را تمرین مدیریت و برنامه ریزی برای قشر دانش‌آموزی برشمرد و گفت: شما به عنوان آینده سازان این کشور، در صورت آشنایی با اصول مدیریت شهری و با داشتن برنامه و هدف درست می توانید در آینده مدیریت یک سازمان شهری را به عهده بگیرید.
افشار اجرای طرح شهردار مدرسه را در راستای ارتقاء آگاهی دانش آموزان، تقویت حس مسئولیت پذیری و روحیه مشارکت پذیری آنان در انجام فعالیتهای اجتماعی و مسئولیتهای مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: شهردار مدرسه یک وظیفه اجتماعی است و می بایست مسئولیت های محوله با درایت و تدبیر انجام شود تا برای مدیریت آینده آماده شوند.
در ادامه این جلسه شهرداران مدارس منطقه ۲۰ در پاسخ سئوال شهردار این منطقه در خصوص طرح مشکلات شهری و ارائه پیشنهادات خود؛ ارتقاء فضای سبز شهری، افزایش تعداد مخازن زباله در معابر، ایجاد مکانی ویژه برای فعالیت وانتی های دوره گرد، رفع مشکل ترافیک در خیابان فدائیان اسلام، ایجاد فعالیتهایی مناسب برای اشتغال جوانان، ساماندهی معتادان و متکدیان و … را مطرح کردند و خواستار رسیدگی مدیران شهری شدند.
این جلسه با حضور شهردار منطقه۲۰، معاون اموراجتماعی و فرهنگی، رئیس و کارشناسان اداره آموزش شهروندی شهرداری منطقه ۲۰ در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه برگزار و به همین مناسبت ضمن اعطای احکام شهرداران مدارس از سوی شهردار منطقه، لوح تقدیر و هدایا به آنان اهدا شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها