۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ

HSE شهرداری منطقه ٢ با مدل تعالی سازمانی ارزیابی می شود

HSE شهرداری منطقه ٢ با مدل تعالی سازمانی ارزیابی می شود

ایران نو:آخرین جلسه ارزیابی نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران صبح امروز چهارشنبه ٢٣ بهمن ماه، با حضور معاونین و مدیران حوزه های مختلف و ارزیابان HSEشهرداری تهران در منطقه ٢ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ٢، از آنجائیکه سیستم HSE بالغ بر ١٢ سال در شهرداری تهران قدمت دارد، به دستور حناچی شهردار تهران ارزیابی مناطق ٢٢  گانه با مدل تعالی سازمانی که توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران ارایه شده است در دستور کار قرار گرفت.
این مدل تعالی محور، انتهایی برای فعالیتهای سازمان قائل نیست و به سازمانها کمک می کند تا جایگاه و مسیر حرکت و به عبارتی نقشه راهشان ترسیم شود و با بهره گیری از مدل پایش مبتنی بر ارزیابی HSE مدیران و رهبران سازمان ها خواهند توانست دانش و تجارب کاری خود را با یک نگرش سیستمی همراستا نموده و در جهت تعالی و سرآمدی سازمان متبوعه به کار گیرند.
تیم ارزیابی HSE منطقه ٢ با حضور ارزیابان ارشد، محیط زیست، سلامت، علمی و ایمنی طی روز جاری به ارزیابی منطقه ٢ در حوزه های مذکور می پردازند و نتایج این ارزیابی در جشنواره HSE در روزهای ٥و٦ اسفند ماه سال جاری اعلام می شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها