۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ

نظارت آنلاین و مستقیم وزیر راه و شهرسازی به محور مسدود شده آزادراه قزوین - رشت

نظارت آنلاین و مستقیم وزیر راه و شهرسازی به محور مسدود شده آزادراه قزوین - رشت

ایران نو:وزیر راه وشهرسازی دقایقی پیش با حضور در مرکز مدیریت راه‌های کشور، ضمن رصد تصویری و آنلاین تمام محورهای مواصلاتی از طریق دوربین های نظارت تصویری این مرکز، در جریان آخرین وضعیت محور آزادراه قزوین - رشت که قسمتی از آن به علت بارش برف و کولاک سنگین مسدود شده‌است ، قرار گرفت و دستورات جدی برای بازگشایی آن صادر کرد.

به گزارش ر وابط عمومی سازمان راهداری و حمل جاده‌ای، مهندس اسلامی با حضور در قرارگاه مرکزی و در جمع  کارگروه مدیریت بحران پدافند عامل  این سازمان ،ضمن قدردانی از زحمات راهداران و همکاران پلیس راه برای باز نگهداری محورهای مواصلاتی  طی دوروز گذشته به ویژه شب گذشته و امروز، بر ضروت به کارگیری تمام امکانات و ظرفیت‌های مدیریتی اجرایی و تجهیزات استانی و منطقه ای برای بازگشایی محور قزوین - رشت تاکید کرد.
وی با صدور دستور رسیدگی و امدادرسانی به افرادی که عمدتا در جاده‌ها به علت نبود تجهیزات زنجیر چرخ و  ملزومات  زمستانی گرفتار شده‌اند، اظهار داشت: در این محور تاحدودی ،دسترسی به امکانات حاشیه ای  وجود دارد اما لازم است مجموعه راهداری با اولویت دادن به امداد این هموطنان در  راهدار خانه ها و سایر مراکز پیش بینی شده،  اقدام کند.

وزیر راه و شهرسازی با توجه به گزارشات  دریافتی مستقیم  از دوربین ها و گزارش قرارگاه  از  روند عملیاتی و اجرایی، ابراز  امید واری کردان شالله امروز در کمترین زمان ممکن این محور به طور کامل باز گشایی شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها