۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن چاپ

نظارت آنلاین و مستقیم وزیر راه و شهرسازی به محور مسدود شده آزادراه قزوین - رشت

نظارت آنلاین و مستقیم وزیر راه و شهرسازی به محور مسدود شده آزادراه قزوین - رشت

ایران نو:وزیر راه وشهرسازی دقایقی پیش با حضور در مرکز مدیریت راه‌های کشور، ضمن رصد تصویری و آنلاین تمام محورهای مواصلاتی از طریق دوربین های نظارت تصویری این مرکز، در جریان آخرین وضعیت محور آزادراه قزوین - رشت که قسمتی از آن به علت بارش برف و کولاک سنگین مسدود شده‌است ، قرار گرفت و دستورات جدی برای بازگشایی آن صادر کرد.

به گزارش ر وابط عمومی سازمان راهداری و حمل جاده‌ای، مهندس اسلامی با حضور در قرارگاه مرکزی و در جمع  کارگروه مدیریت بحران پدافند عامل  این سازمان ،ضمن قدردانی از زحمات راهداران و همکاران پلیس راه برای باز نگهداری محورهای مواصلاتی  طی دوروز گذشته به ویژه شب گذشته و امروز، بر ضروت به کارگیری تمام امکانات و ظرفیت‌های مدیریتی اجرایی و تجهیزات استانی و منطقه ای برای بازگشایی محور قزوین - رشت تاکید کرد.
وی با صدور دستور رسیدگی و امدادرسانی به افرادی که عمدتا در جاده‌ها به علت نبود تجهیزات زنجیر چرخ و  ملزومات  زمستانی گرفتار شده‌اند، اظهار داشت: در این محور تاحدودی ،دسترسی به امکانات حاشیه ای  وجود دارد اما لازم است مجموعه راهداری با اولویت دادن به امداد این هموطنان در  راهدار خانه ها و سایر مراکز پیش بینی شده،  اقدام کند.

وزیر راه و شهرسازی با توجه به گزارشات  دریافتی مستقیم  از دوربین ها و گزارش قرارگاه  از  روند عملیاتی و اجرایی، ابراز  امید واری کردان شالله امروز در کمترین زمان ممکن این محور به طور کامل باز گشایی شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها