۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن چاپ

تقدیر از روسای موفق شعب بانک مهر اقتصاد

تقدیر از روسای موفق شعب بانک مهر اقتصاد

ایران نو:در مراسمی با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران از روسای شعب برتر تقدیر بعمل آمد

به گزارش  ایران نو؛ در این مراسم که با عنوان «نقش روسای شعب در مدیریت ریسک اعتباری» و با حضور دکتر همتی_ رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی یران، دکترغلامحسن تقی نتاج _مدیرعامل بانک و مدیران بانک‌های کشور در سالن همایش‌های بانک مرکزی برگزار شد؛ از روسای شعبه موفق بانک مهر اقتصاد، تقدیر به‌عمل آمد.
همایش روسای موفق شعب بانک‌های کشور همه ساله به همت موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با هدف تقویت مهارت‌های علمی و حرفه‌ای علوم بانکداری، انتقال تجربیات موفقیت‌آمیز و نیز تجلیل از زحمات و تلاش‌های روسای شبکه بانکی و دست‌یابی به آخرین فنآوری‌ها و نوآوری‌های عرصه بانکی و دیدگاه‌های مدیران ارشد نظام بانکیبرگزار می شود.
گفتنی است در این مراسم که مسعود حاتم وند- معاون امور مناطق، یدالله جعفری- مدیر کل امور مدیران حضور داشتند؛ از علی رمضانی- رئیس شعبه شهید بهشتی تهران، رحمان کشاورز- رئیس شعبه سقز کردستان و حسین کردی کریم آبادی- رئیس شعبه زرند کرمان، به عنوان روسای موفق شعب بانک مهر اقتصاد، تقدیر بعمل آمد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها