۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن چاپ

تقدیر از روسای شعب برتر بانک کارآفرین در دهمین همایش

تقدیر از روسای شعب برتر بانک کارآفرین در دهمین همایش

ایران نو:روسای پنج شعبه برتر بانک کارآفرین در دهمین همایش مدیران موفق بانک‌های سراسر کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش  ایران نو، در این مراسم که روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه با حضور عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی، فرشاد حیدری رئیس مؤسسه عالی آموزش بانکداری، محمدرضا فرزین مدیرعامل، مهدی سیف‌علیشاهی عضو هیات مدیره و اسمعیل برزنونی مدیر امور شعب بانک کارآفرین و همچنین جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی برگزار شد، از پنج رئیس شعبه برتر این بانک تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است که در این همایش که با محوریت «نقش رؤسای شعب در مدیریت ریسک اعتباری» برگزار شد، از روسای برتر شعب بانک کارآفرین به شرح زیر تقدیر به عمل آمد:
نفر اول: سپیده جوادی دوگاهه رئیس شعبه بلوار ناهید
نفر دوم: مریم وهابزاده رئیس شعبه پاسداران
نفر سوم: شبنم شبانی خامنه رئیس شعبه اندرزگو
نفر چهارم: هنگامه گرجی طهرانی رئیس شعبه ظفر
نفر پنجم: کارولین هوسپیان رئیس شعبه مطهری اصفهان
بر اساس این گزارش مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران در راستای دستیابی به اهداف و وظایف آموزشی و پژوهشی خود، و با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل و انتقال تجربه‌ها و دستاوردها بین رؤسای موفق و دیگر مدیران شبکه بانکی کشور، و همچنین قدردانی از رؤسای موفق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری کشور، «گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور» را همه ساله در بهمن ماه برگزار می‌نماید.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها