۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن چاپ
با تلاش شهرداری منطقه 17 صورت می گیرد:

تجمع بزرگ فاطمیون دارالشهداء در روز شهادت حضرت زهرا(س)

تجمع بزرگ فاطمیون دارالشهداء در روز شهادت حضرت زهرا(س)

ایران نو:شهردار منطقه۱۷ از آمادگی همه جانبه این منطقه برای برگزاری باشکوه تجمع بزرگ فاطمیون دارالشهدا در روز شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) خبر داد و افزود: با جلب همکاری نمایندگان سازمانهای مختلف متولی و هیئات مذهبی دارالشهدای تهران ، برنامه ریزی برای برگزاری تجمع با شکوه فاطمیون در روز شهادت حضرت زهرا اطهر(س) در نهم بهمن ماه صورت گرفته تا مطابق با سنوات قبل عزاداران فاطمی با تجمع در میدان ابوذر تهران، صحنه هایی از شور، احساس و ولایتمداری را رقم زنند.

 

به گزارش  ایران نو؛ محمود کلهری در جریان نشست هماهنگی برگزاری تجمع هئیت های مذهبی منطقه۱۷ از آمادگی مدیریت شهری برای اجرای این تجمع بزرگ خبر داد و افزود: اگر در هر اجتماع و برنامه ای اتحاد و همدلی وجود داشته باشد، تمام قد حمایت می کنم.

شهردار منطقه ۱۷ با تقدیر از عوامل و دست اندرکاران مراسم وحدت آفرین و معنوی بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه۱۷ گفت: لازم می دانم از همه عزیزان و دست اندرکاران برگزاری مراسم کنگره شهدا برای ایجاد همدلی و برگزاری مراسم تشکر کنم. امیدوارم که در مراسم سال های آینده نیز شاهد اخلاص صددرصدی در اجرای این مراسم و نشست های مشابه نیز باشیم.

وی با اشاره به برگزاری این آیین در سنوات قبل تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا مراسم حضرت زهرا(س) را پر شور تر برگزار کنیم و در این مراسم ها باید مباحث تاریخی و عوامل شهادت ایشان را تبیین کنیم.

کلهری با دعوت از همه نهادهای متولی و مرتبط تصریح کرد: از همه ذی نفعان و مسئولین محترم منطقه می خواهم تا اگر چناچه پیشنهاداتی برای بهتر شدن کیفیت خدمت‌گزاری به شهروندان دارند را با ما در میان بگذارند. با کمال میل و آغوش باز از پیشنهادات و نظرات شما برای بهتر شدن ارائه خدمات به مردم استقبال می کنیم.

این نشست با حضور محمودکلهری شهردار منطقه۱۷، تولیت آستان مقدس امامزاده حسن(ع)، سرگرد حسین کریمی فرمانده ناحیه حبیب بن مظاهر(ع)، مهدی نیکبخت رئیس آموزش و پرورش و تنی چند از مسئولین فرهنگی و انتظامی منطقه برای هماهنگی های لازم جهت برگزاری تجمع هئیت های مذهبی منطقه۱۷ و اجرای ویژه سوگواره یاس نبوی در آستان مقدس نبوی، در روز شهادت حضرت حضرت زهرا(س) برگزار شد. در طول این نشست از محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ و مدیران شهری به دلیل هماهنگی و همکاری در برگزاری بیستمین کنگره سرداران و چهارهزار شهید دارالشهدای تهران تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است تجمع هئیت های مذهبی در روز شهادت حضرت زهرا(س) از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در میدان ابوذر و از اذان ظهر در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) برگزار می شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها