۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي چاپ

تلاش نیروهای برف روب منطقه چهار برای پاکسازی معابر/تردد روان در معابر برفی منطقه چهار

تلاش نیروهای برف روب منطقه چهار برای پاکسازی معابر/تردد روان در معابر برفی منطقه چهار

ایران نو:معاون خدمات شهري و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: به دنبال بارش سنگین برف که از بامداد امروز در تهران آغاز شده، عمليات برف روبي و نمك پاشي معابر و خيابان هاي اصلي منطقه چهار توسط ۳۲۰ نیروی برف روب در حال انجام است.

به گزارشایران نو، “حمیدرضا فرخی” در این باره گفت: با بارش برف از صبح امروز، نيروهاي ستاد برف روبي شهرداري در نواحی نه گانه  آماده باش كامل بوده و معابر قبل و حین بارندگی به صورت مداوم بازبینی شده و تلاش می شود که از هرگونه لغزندگی جلوگیری شود.
وي گفت: به منظور آسایش شهروندان در حین تردد و با توجه به كاهش سرما در شب هنگام و جلوگيري از تخريب آسفالت خيابان هاي اصلي با کمک از نیروهای انسانی و  ماشين آلات ویژه عمليات برف روبي پاکسازی می شود.
فرخی با بیان اینکه تردد آسان و روان بودن ترافیک در تمامی فصول به ویژه در چنین هوایی از اهم وظایف مدیریت شهری است، گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته درخصوص بارش برف از دیروز تمامی تمهیدات و مقدمات در این خصوص اندیشیده شده و ۱۰ ایستگاه برف روبی منطقه چهار در آماده باش کامل بوده، از این رو تمامی معابر اصلی منطقه بدون مشکل باز است.
معاون خدمات شهری منطقه ۴ در پایان گفت: تا به این لحظه با پخش حدود ۷۰۰ تن شن و به کارگیری حدود ۷۰ تن نمک کیسه ای تمامی معابر و بزرگراه ها باز  و به دور از لغزندگی های پرخطر گزارش شده است.

کلید واژه‌ها: #منطقه4: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها