۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ دي چاپ

استفاده از ظرفیت مدیران استانی برای تکمیل پروژه‌های ICT

استفاده از ظرفیت مدیران استانی برای تکمیل پروژه‌های ICT

ایران نو:فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از استفاده از ظرفیت مدیران استانی برای تکمیل پروژه های ICT خبر داد.

به گزارش ایران نو،جلسه گزارش پیشرفت پروژه‌های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه‌های ICT و جمعی از مشاوران پروژه‌ها در محل وزارت ارتباطات برگزار شد.

معارفی در این جلسه بعد از ارائه گزارش وضعیت پروژه‌های مجتمع‌های ICT در ۸ استان کشور، با اشاره به وضعیت بازار و شرایط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به این شرایط اولویت ما عدم توقف پروژه‌ها بود و تمام تلاش خود را برای این منظور انجام دادیم و پروژه‌ها پیشرفت خوبی داشته است.

وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای انجام پروژه‌های مجتمع‌های ICT در استان ها، افزود: برای ادامه و تکمیل پروژه‌ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده کردیم.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندرکاران پروژه‌های مجتمع‌های ICT استان‌ها خواست در این پروژه‌ها به موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه‌های برای این منظور در نظر بگیرند.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه گزارشی از وضعیت پروژه‌های مجتمع‌های ICT در ۸ استان کشور از آبان ماه سال ۹۷ تا آذرماه سال جاری ارائه شد.

همچنین، در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه‌های ICT سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قرارداد‌ها را با کارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کردند.

کلید واژه‌ها: #تکمیل پروژه‌های ICT
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها