۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ دي چاپ

مراجعه بیش از ۶۹ میلیون نفر به پزشکان و مراکز پاراکلینیکی تامین اجتماعی

مراجعه بیش از ۶۹ میلیون نفر به پزشکان و مراکز پاراکلینیکی تامین اجتماعی

ایران نو:در شش ماهه اول سال ۹۸، تعداد ۶۹ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۲۱۱ نفر به پزشکان و مراکز پاراکلینیکی تامین اجتماعی مر اجعه کرده اند.

به گزارش ایران نو، بر اساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادی این سازمان، از این تعداد، ۲۲ میلیون و ۱۷۳ هزار و ۳۰۲ نفر به پزشکان عمومی، ۶میلیون و ۸۹۳هزار و ۸۸۳ نفر به پزشکان متخصص و ۲میلیون و ۱۹۵هزار و ۴۶۷ نفر به دندانپزشکان و ۳۷ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۵۵۹ نفر به مراکز پاراکلینیکی تامین اجتماعی مراجعه سرپایی داشته اند.
همچنین در این مدت، ۲۴۴ هزار و ۳۸۴ جراحی در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی انجام شده است که از این تعداد، ۱۱۳ هزار و ۱۸۷ مورد جراحی کوچک، ۹۱هزار و ۷۶۴ مورد جراحی متوسط و ۳۹هزار و ۴۳۳ مورد جراحی بزرگ بوده است.
گفتنی است، تا پایان شهریور سال جاری، جمعا ۴۷۷ هزار و ۶۷۰ بیمار در مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری شدند که از این تعداد، ۴۳۶ هزار و ۵۴۶ نفر بیمه تامین اجتماعی، ۲۱هزار و ۳۳۰ نفر بیمه سلامت، ۴هزار و ۳۶۷ نفربیمه نیروهای مسلح، ۲۱۹ نفر بیمه کمیته امداد، ۴ هزار و ۶۸ نفر دارای سایر بیمه ها و ۱۱هزار و ۱۴۰ نفر به صورت آزاد بستری شدند.
همچنین سازمان تامین اجتماعی طی این مدت، با ۵هزار و ۱۳۸ مرکز درمانی طرف قرارداد بوده است که از این تعداد، ۹۵۲ بیمارستان، یکهزار و ۶۵۸ درمانگاه و پلی کلینیک، ۱۲۱ دی کلینیک و ۲ هزارو ۴۰۷ مرکز بهداشتی درمانی بوده است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها