۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ دي چاپ

آموزش ایمنی و نکات ایمنی عابرین پیاده در مهد کودک های منطقه ۳

آموزش ایمنی و نکات ایمنی عابرین پیاده در مهد کودک های منطقه ۳

ایران نو:ایمنی و نکات ایمنی عابرین پیاده درمهد کودک های منطقه ۳ در حال آموزش است.

به گزارش   ایران نو، به گفته ی علی وفقی معاون حمل و نقل و ترافیک، عابرین پیاده برای ارتقا ایمنی خود در سطح شهرها باید توجه کافی به اطراف و برآورد فاصله و سرعت وسایل نقلیه و حرکت در خلاف جهت وسایل نقلیه در خیابان داشته باشند همچنین باید به نکاتی از قبیل: عدم عبور مارپیچی از بین خودروها، توجه به علایم راهنمایی و چراغ قرمز، با عجله وارد نشدن به خیابان، استفاده از لباس روشن، استفاده از رفلکتور در لباس، ارتباط چشمی با راننده هنگام عبور از خیابان، استفاده از زیرگذر ها و روگذرها جهت عبور از خیابان و عدم استفاده از تجهیزات برهم زننده تمرکز مانند موبایل، هدفون و … توجه کنند.

وی افزود: آموزش به عابرین پیاده و شناسایی مکان های امن همانند پل هوایی، زیرگذر، چراغ عابر پیاده و خط کشی عابر پیاده از جمله آموزش هایی است که در مهد کودک های این منطقه قه کودکان آموزش داده می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ اظهار داشت: آشنایی کودکان با تجهیزات دوچرخه سواری مثل کلاه ایمنی، آرنج بند، زانو بند و دوچرخه سواری در مکان های امن از دیگر آموزش هایی است که در مهد کودک ها ارائه می شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها