۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي چاپ
محمود کلهری:

خون شهدا و عزیزان ما اثرگزار است

خون شهدا و عزیزان ما اثرگزار است

ایران نو:شهردار منطقه۱۷، همزمان با نماز مغرب و عشا محمودکلهری شهردار دارالشهدا در جمع نمازگراران مسجد اسلامی محله امامزاده حسن(ع) حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، همزمان با نماز مغرب و عشا محمودکلهری شهردار دارالشهدا در جمع نمازگراران مسجد اسلامی محله امامزاده حسن(ع) حضور یافت.

وی ضمن تسلیت ایام فاطمیه، شهادت دلیر سپاه قدس و جانباختگان تعدادی از هم وطنانمان گفت: این حوادث دل همه مردم را به درد آورد. امیدوارم خداوند توفیق دهد ادامه دهنده راه شهدا باشیم. خاصه شهید سلیمانی که چهره ای نامدار بود و مردم عزیزمان را داغدار کرد.

وی افزود: این روزها شایعات بسیار زیادی پخش می شود ما باید مراقبت کنیم دستگاه استکبار و مخالفین کشورمان برای تولید شایعات برنامه دارد و باید با هشیاری دامن نزنیم.

کلهری تاکید کرد: مردم ایران در تشییع پیکر بی نظیر بودند و خوش درخشیدند. یک بار دیگر مردم ما به دنیا ثابت کردند که هر جا پای نظام و ایران اسلامی است مشکلات را کنار می گذارند و به میدان می آیند.

 وی خاطر نشان کرد: مهم ترین پیام مردم ما چه در خوزستان و چه در نقاط دیگر در چند بخش باید توجه کرد. اول پیامشان به امریکا و دیگر کشورها این بود که خون عزیزان ما بُرنده تر و کاری تر از جسم و نَفَس شان اثرگذار است، قطعا دامن شما را خواهد گرفت.

شهردار منطقه گفت: امروز در بالاترین سطح اتحاد مردم ایران و عراق هستیم. پیام دیگر مردم به مسئولین این است که در برابر شورآفرینی شان حرکت کنند و از دعواهایشان بکاهند.

پیام مردم فقط به استکبار نیست بلکه به خود ما هم هست. این را باید در عمل و خدمتگذاری ثابت کنیم.

به عنوان شهردار مفتخرم خادم مردم خوب دارالشهدا هستم. افتخار می کنم در این جا بتوانم قدمی بردارم.

گفتنی است محمود کلهری در ادامه گزارشی از عملکرد شهرداری منطقه۱۷ داد و تصریح کرد: پروژه ها را بر مبنای نیاز محلات و مردم، با کیفیت بالا و هزینه های کمتر اجرا کرده ایم. از مشاورت شما و عزیزان نیز بهره خواهیم برد و برای هر ۱۴ محله منطقه۱۷ سند توسعه محلی دیده شده است. همچنین به هر میزان که لازم است آن چه مصوب شده است را اجرا خواهیم کرد. این اقدام‌ را سند افتخاری برای مدیریت شهری منطقه۱۷ می دانیم.

کلید واژه‌ها: #منطقه17: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها