۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي چاپ

نهضت درختکاری با مشارکت شهروندان در شمال تهران آغاز می شود

نهضت درختکاری با مشارکت شهروندان در شمال تهران آغاز می شود

ایران نو:به منظور ارتقای فرهنگ زيست محيطي و مشاركت شهروندان در حفظ و توسعه فضاهاي سبز شهري نهضت درختکاری در شمال تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، مانی جعفریان معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای نهضت درختکاری، به منظور ترويج فرهنگ محيط زيست و افزايش حس مسئوليت پذيری شهروندان ، اداره فضای سبز شهرداری منطقه يک با همکاری کارشناسان نواحی اقدام به کاشت نهال مثمر و غیر مثمر در منازل ،معابر و محورهای اصلی می نمايد.

وی گفت: در این طرح مالکينی که دارای رای الزام کاشت درخت از کمیسیون باغات دارند نسبت به کاشت درخت غير مثمردرمعابرومحورهای اصلی، بوستان ها ،لچکی ها و... اقدام می نمايد و کارشناسان نواحی نیز بنا به درخواست شهروندان جهت کاشت نهال مثمردر منازلشان اقدامات لازم را انجام می دهند.

جعفریان افزود: شهروندان می توانند درخواست ها ی خود را با سامانه 137 و يا تماس با فضاهای سبز نواحی ده گانه منطقه يک اعلام کنند و يا با حضور درمرکز تحقيقات ، آموزش و مشاوره فضای سبز نسبت به تکميل فرم و آدرس مورد نظر اقدام نمايند .

وی تصریح کرد: شروع ثبت نام کاشت نهال از 10 دی ماه تا اول اسفند ماه و شروع کاشت بر اساس اولویت های ثبت درخواست از تاریخ 15 دی الی 15 اسفند ماه انجام می شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها