۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي چاپ

نهضت درختکاری با مشارکت شهروندان در شمال تهران آغاز می شود

نهضت درختکاری با مشارکت شهروندان در شمال تهران آغاز می شود

ایران نو:به منظور ارتقای فرهنگ زيست محيطي و مشاركت شهروندان در حفظ و توسعه فضاهاي سبز شهري نهضت درختکاری در شمال تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، مانی جعفریان معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای نهضت درختکاری، به منظور ترويج فرهنگ محيط زيست و افزايش حس مسئوليت پذيری شهروندان ، اداره فضای سبز شهرداری منطقه يک با همکاری کارشناسان نواحی اقدام به کاشت نهال مثمر و غیر مثمر در منازل ،معابر و محورهای اصلی می نمايد.

وی گفت: در این طرح مالکينی که دارای رای الزام کاشت درخت از کمیسیون باغات دارند نسبت به کاشت درخت غير مثمردرمعابرومحورهای اصلی، بوستان ها ،لچکی ها و... اقدام می نمايد و کارشناسان نواحی نیز بنا به درخواست شهروندان جهت کاشت نهال مثمردر منازلشان اقدامات لازم را انجام می دهند.

جعفریان افزود: شهروندان می توانند درخواست ها ی خود را با سامانه 137 و يا تماس با فضاهای سبز نواحی ده گانه منطقه يک اعلام کنند و يا با حضور درمرکز تحقيقات ، آموزش و مشاوره فضای سبز نسبت به تکميل فرم و آدرس مورد نظر اقدام نمايند .

وی تصریح کرد: شروع ثبت نام کاشت نهال از 10 دی ماه تا اول اسفند ماه و شروع کاشت بر اساس اولویت های ثبت درخواست از تاریخ 15 دی الی 15 اسفند ماه انجام می شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها