۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي چاپ

جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی به شرکت بیمه “ما” اهدا شد

جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی به شرکت بیمه “ما” اهدا شد

ایران نو:چهارمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به میزبانی دانشگاه تهران ۱۷ و ۱۸ دی ماه با حضور معاون رئیس جمهور و مدیران کشور در سالن همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش   ایران نو، در این مراسم شرکت سهامی بیمه “ما” موفق شد جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی «تندیس استاندارد ۳۴هزار» را کسب کند. در این ارزیابی که توسط دانشگاه تهران انجام شد، سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف شرکت داشتند، كه در بين اين شركت ها، در بخش خصوصی و دولتی، شرکت سهامی بیمه “ما” با نقش آفرینی هنرمندانه در سازمان و انجام پژوهش های با پشتوانه فکرافزار سرمایه انسانی و دستیابی به کیفیت زندگی کارکنان و معماکده سازمانی از شرکت های برتر و منتخب این کنفرانس ملی جایزه مدل ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی را کسب کند.
این جایزه در مراسم پایانی چهارمین همایش مدیریت منابع انسانی به حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه “ما” اهدا شد.
دراین همایش جمشید انصاری معاون رئیس جمهورگفت: شايد گفته شود اين كنفرانس فراتر از بخش عمومي به موضوع نيروي انساني كل كشور مي‌پردازد، اما به دليل تأثيري كه بخش عمومي و به‌ويژه بخش دولتي در كليه حوزه‌هاي كشور دارد، پرداختن به مسائل بخش دولتي، قسمت مهمي از اين كنفرانس می باشد.
شرکت بیمه “ما” که از ابتدای فعالیت خود رویکرد منحصر بفردی درحوزه منابع انسانی داشته است که ضمنا در سال ۹۷ با دریافت جایزه منا در خصوص حمایت از کارمندان و توسعه برنامه ها و امتیازهای رفاهی و آموزشی برای همکاران خود تلاش کرده است تا مسیر رو به رشد خود را ادامه دهد و در همین راستا موفق به دریافت این تندیس شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها