۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي چاپ

بیست و هفتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران برگزار شد

بیست و هفتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران برگزار شد

ایران نو:بیست و هفتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست تقی زاده، معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار تهران در منطقه ۲۰ برگزار شد.

به گزارشایران نو، در این جلسه که با حضور رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، رئیس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، شهردار منطقه ۲۰، فرماندار ویژه شهرستان ری، رئیس شورای شهرستان ری، مدیرکل حریم شهر تهران و سایر اعضاء کمیته برگزار شد، گزارشی از وضعیت بافت های فرسوده و اولویت اقدامات بازآفرینی منطقه ۲۰ در ۱۴ بند توسط دفاتر توسعه محله ای مستقر در این منطقه ارائه شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بر مبنای گزارشات ارائه شده در این جلسه، عدم اتصال به شبکه فاضلاب محلات بهشتی، عباس آباد و تقی آباد موجب بروز مشکلات بسیاری برای ساکنین شده است و براساس مذاکرات صورت گرفته شرکت آب و فاضلاب استان تهران تعهد نمود ایستگاه پمپاژ را تا پایان سال آینده به بهره برداری برساند. طبق بررسی های صورت گرفته در محلات دیگر نیز ۱۰درصد از منطقه ۲۰ تاکنون به شبکه فاضلاب وصل نشده است که این مقدار تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.
همچنین جابجایی و تعویض تیرهای برق معارض و فرسوده، تأمین روشنایی گذرها، نوسازی شبکه آب، نصب شیر هیدرانت در بافت های فرسوده تهران و جابه جایی ایستگاه تقلیل فشار، بررسی موضوعات ثبتی و قولنامه ای، بررسی پیشنهادات جهت ساکنین واقع در حریم دکل فشار قوی در محله ملک آباد، بهره برداری از زمین های متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه و آستان مقدس عبدالعظیم حسنی جهت ارتقای سرانه های محله ای، موضوعات زیست محیطی و آلاینده های فعال در منطقه و اثرات آن بر بافت مسکونی منطقه و تاسیس پایگاه میراث فرهنگی ری جهت بهره گیری از ظرفیت های میراث فرهنگی در محدوده تاریخی ری از جمله موضوعاتی بودکه در بیست و هفتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها