۱۳۹۸ دوشنبه ۲ دي چاپ
شهردار منطقه چهار در دیدار با رییس دانشگاه امام حسین(ع) مطرح کرد

افزایش همکاری دوجانبه شهرداری منطقه چهار با دانشگاه ها و مراکز آموزشی

افزایش همکاری دوجانبه شهرداری منطقه چهار با دانشگاه ها و مراکز آموزشی

ایران نو:شهردار منطقه چهار تهران در دیدار با رییس دانشگاه امام حسین(ع) گفت: مدیریت شهری به دنبال ارتقاء سطح کیفی فضاهای آموزشی و همکاری های اثر بخش با دانشگاه ها و مراکز آموزشی است.

به گزارش ایران نو، "محمد محمددوست" در این نشست با بیان اینکه استفاده از نظرات و پیشنهادات نخبگان دانشگاهی می تواند در ارتقاء سرانه های آموزشی کارکنان شهرداری مؤثر باشد افزود: با توجه به سیاست های کلان مدیریت شهری تهران مبنی بر "هوشمند شدن پایتخت" و لزوم توجه به سرمایه های انسانی، با استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات نخبگان دانشگاهی و ظرفیت های موجود در این مراکز می تواند شهری هوشمند را برای شهروندان رقم زد.

وی افزود: شهرداری تهران به دنبال احداث پروژه هایی با محوریت محله ها است و در این راه نخبگان دانشگاهی می توانند با ارایه نقطه نظرات خود مدیریت شهری را در اجرای سیاست های هدفمند محله محور و اثر گذار کمک کنند.

محمددوست با بیان اینکه مدیریت شهری تهران، منطقه چهار را به عنوان قطب حمل و نقل و ترافیکی هوشمند شهری پایتخت معرفی کرده است، افزود: در این راستا با همکاری سازمان فاوا شهرداری تهران و دانشگاه علم و صنعت، مرکز رشد و فن آوری در این منطقه راه اندازی شد.

شهردار منطقه چهار تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز بستری مناسب برای حضور نخبگان دانشجویی و صاحب نظران شهری برای اداره امور شهر فراهم خواهد شد.

وی توسعه و تکمیل زیرساخت های عمرانی را از اولویت های مهم بر شمرد و افزود: کسب رضایتمندی شهروندان و تلاش برای ایجاد شهری هوشمند و در خور شهروندان از اولویت های منطقه چهار در سال جاری خواهد بود و این منطقه آمادگی دارد تا با همکاری دانشگاه ها و مراکز آموزشی نسبت به تحقق اهداف اقدام نماید.

کلید واژه‌ها: #منطقه4: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها