۱۳۹۸ جمعه ۲۹ آذر چاپ

نمایش دستاوردهای لبه‌ تکنولوژی پژوهشگاه ICT در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش

نمایش دستاوردهای لبه‌ تکنولوژی پژوهشگاه ICT در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش

ایران نو:مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه ICT، گفت: در نمایشگاه هفته پژوهش امسال دستاوردهای جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه‌های ۵G و شبکه‌ی ملی اطلاعات به نمایش گذاشته شد.

به گزارش ایران نو، دکتر محمدرضا فرنقی‌زاد در ارزیابی حضور پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیستمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری، گفت: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، امسال هم همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه هفته پژوهش شرکت کرد، اما در نمایشگاه امسال محصولات و دستاورد‌های جدید پژوهشگاه در حوزه‌های ۵G، شبکه‌ی ملی اطلاعات، امنیت و اینترنت اشیاء به نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: همانطور که مطلع اید یکی از مهمترین فناوری‌هایی که در لبه‌ تکنولوژی حرکت می‌کند فناوری اطلاعات و ارتباطات است و پژوهشگاه هم به عنوان پیشران توسعه‌ی ICT، باید جلوتر از سایرین حرکت کند و ما از فرصت این نمایشگاه برای تبادل نظر با مدیران ارشد حوزه‌ی ICT کشور و سایر پژوهشگران این حوزه استفاده کردیم و آن‌ها را با اقدامات و پروژه‌های پژوهشگاه آشنا کردیم.

مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه ICT، گفت: از آنجاکه ICT در همه‌ حوزه‌ها تاثیرگذار است، لذا فرصت تبادل نظر بین پژوهشگران حوزه‌های مختلف می‌تواند کمک کند تا آن‌ها در اقدامات‌شان، موارد اجرایی را هم مد نظر قرار دهند.

دکتر فرنقی‌زاد پیرامون برنامه‌ی روابط عمومی پژوهشگاه ICT برای حضور در نمایشگاه‌های مختلف، گفت: نگاه ما در اداره‌ نمایشگاه‌ها به صورت مخاطب محور است. گاهی دیده می‌شود که انتظارات ما مناسب با طیف مخاطبانمان نیست.

وی خاطرنشان کرد: پژوهشگران باید به دنبال رفع نیاز صنعت باشند. ما هم باید در نمایشگاه مواردی را ارائه می‌دهیم که مخاطب ما بتواند از آن استفاده کند. در این نمایشگاه نظرسنجی‌هایی داشتیم که مورد تحلیل قرار خواهیم داد تا سال آینده با چه رویکردی شرکت کنیم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.