۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ آذر چاپ

سرای محله خواجه نظام الملک ویژه معلولین مناسب سازی شد

سرای محله خواجه نظام الملک ویژه معلولین مناسب سازی شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ گفت: با عنايت به اهميت رفع نيازهاي افراد داراي معلوليت و با هدف تحقق شعار شهردار تهران “تهران، شهري براي همه” سراي محله خواجه نظام الملك برای استفاده این قشر از افراد جامعه مناسب سازی شد

به گزارش  ایران نو، فائزه دولتی با اعلام این مطلب افزود: معلولیت، پدیده ای است اجتماعی و بخشی جدا ناپذیر از زندگی بشری و باتوجه به اینکه تمامی افراد جامعه در استفاده از امکانات و تسهیلات از حق یکسانی برخوردار هستند از همین رو مناسب سازی اماکن عمومی برای استفاده حداکثری این افراد از وظایف سازمان های دولتی و خصوصی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۷ به منظور توجه ویژه به این قشر از جامعه و ارائه خدمات مطلوب و رایگان به این عزیزان اجرای طرح مناسب سازی سرای محله خواجه نظام الملک را در دستور کار خود قرار داد.

معاون شهردار منطقه ۷ عنوان کرد: ایجاد رمپ برای دسترسی نابینایان و ناتوانانان جسمی و حرکتی، مناسب سازی سرویس های بهداشتی و ایجاد پارکینگ اختصاصی تنها بخشی از اقداماتی بود که در راستای بهسازی سرای محله خواجه نظام الملک انجام شد

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه کوثر بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها