۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر چاپ

صدور بیش از 600 مورد دستورالعمل ایمن‌سازی به واحدهای صنفی نا ایمن در منطقه 19

 صدور بیش از 600 مورد دستورالعمل ایمن‌سازی به واحدهای صنفی نا ایمن در منطقه 19

ایران نو:661 مورد دستورالعمل رفع نا ایمنی برای واحدهای صنفی، مجتمع‌های مسکونی و اماکن عمومی پر تردد شهروندان صادر و به مالکین و ذینفعان ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعیدصالح محمودرباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر افزود: با استناد به بند 14ماده 55 قانون شهرداری‌ها با موضوع رفع خطر از اماکن عمومی و ساختمان‌های ناایمن، بازدیدهای میدانی با حضور کارشناسان اداره ساماندهی این حوزه و کارشناس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از صنوف در حال فعالیت در نواحی 5 گانه به عمل آمد.

وی ادامه داد: طی این بازدیدها، موارد ناایمن و خطرآفرین در اماکن سطح منطقه ارزیابی و دستورالعمل ایمن‌سازی به مالکین و ساکنین مجتمع‌ها ابلاغ شد که درصورت اجرای موارد ابلاغ شده، می‌توانند از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تأییدیه دریافت کنند و در غیر این صورت با پیگیری‌های قضایی از ادامه فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

رباطی با اشاره به اینکه از سال 96 بیش از سه هزار مورد از صنوف مختلف در منطقه اخطاریه آتش‌نشانی دریافت کرده‌اند، یادآور شد: مالکین و بهره‌برداران اماکن عمومی همچون پاساژ زنجانی‌ها، پارکینگ طبقاتی الماس ماهان، مجتمع مسکونی22 بهمن، مجتمع صنعتی برق علی‌آباد پاکدانه، مجتمع سهیل، سالن پذیرایی طوبی و کسبه خیابان احسانی نیز دستورالعمل ایمن‌سازی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را طی چند فقره اخطاریه دریافت کرده‌اند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها