۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ آذر چاپ

پیام دکتر کاردگر به مناسبت 13 آذر روز ملی بیمه و سالروز تاسیس بیمه دانا

پیام دکتر کاردگر به مناسبت 13 آذر روز ملی بیمه و سالروز تاسیس بیمه دانا

ایران نو:نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، سالروز تاسیس این شرکت و روز ملی بیمه را به کارکنان، نمایندگان و سهامداران بیمه دانا تبریک گفت.

متن پیام دکتر کاردگر بدین شرح است: سپاس و ستایش کردگاری را سزاست که توفیق را رفیق سعادت گردانید در این ایام فرخنده فصل جدیدی از طللوع ترنم خدمت به خلق را در مسیر نورانی خدمات رسانی با بهرهمندی از تجارب همکارانی چون شما در سال رونق تولید تفسیری دوباره کنیم و با لطف حضرت باریتعالی به عنوان یکی از شرکتهای مطرح و پیشرو در صنعت بیمه با عملکرد مطلوب در سال 98 شعار توانایی را با ارائه خدمات مطلوب بیمهای به بیمه گزاران به منصه ظهور برسانیم.
حضور این مجموعه فاخر در عرصههای گوناگون و کمک به توسعه اقتصادی بخشهای مختلف و مشارکت در رفع دغدغه از صنایع و بسط و آرامش و اطمینان خاطر و امید به زندگی و حمایت از سبد اقتصادی خانوار با ارائه طرح مهردانا به عنوان سومین شرکت صنعت بیمه مایه مباهات و دلگرمی است.
لذا به یمن عنایات حضرت حق در 13آذر، روز بیمه و چهل و پنجمین سالگرد طلوع شرکت بیمهدانا ضمن تبریک این ایام فرخنده به عموم کارکنان و خانواده گرانقدر آن عزیزان، نمایندگان و سهامداران این شرکت فرصت را مغتنم شمرده رجای واثق دارم به همت و تلاش شما گرانمایگان و تکیه بر تدابیر عالمانه و کوششهای صادقانه اهالی صنعت شاهد ارتقای ضریب نفوذ فرهنگ بیمه در جامعه باشیم.
ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها