۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر چاپ
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار خبر داد

مناسب سازی ساختمان سراهای محلات برای تردد ایمن معلولان و افراد کم توان

مناسب سازی ساختمان سراهای محلات برای تردد ایمن معلولان و افراد کم توان

ایران نو:معاون امور اجتماعی شهرداری منطقه چهار از بهسازی و مناسب سازی ساختمان سراهای محله و معابر اطراف آن ها جهت تردد ایمن معلولان و افراد کم توان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز هفته معلولان این طرح در منطقه چهار کلید می خورد.

به گزارشایران نو، "معصومه سادات عمارتی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه استفاده از امکانات موجود در شهر تهران حق عموم افراد به وبژه افراد کم توان، معلولان و سالمندان است افزود: همزمان با آغاز هفته معلولین، و به منظور تکریم معلولان و ایجاد فضای مناسب جهت خدمت رسانی بهتر به آنان، ضمن بازدید میدانی از سطح معابر، مناسب سازی ساختمان سرای محلات بیست گانه سطح منطقه چهار بر اساس شاخص های استاندارد شهری در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در هفته معلولین افزود: با توجه به شعار شهرداری تهران در هفته معلولین تحت عنوان " قرار ما؛ در طراحی ساختمان ها ، اماکن عمومی، معابر و وسایل خدماتی ، امکان دسترسی و حق بهره مندی افراد دارای معلولیت را به رسمیت بشناسیم" به دنبال تحقق این شعار در منطقه چهار هستیم.

عمارتی در ادامه افزود: در نخستین گام ، بهسازی و مناسب سازی ساختمان سرای محله حکیمیه به عنوان یکی از مکان های پر تردد فرهنگی و ورزشی جهت بهره برداری معلولین در دستور کار قرار گرفت.

معاون امور اجتماعی شهرداری منطقه چهار خاطر نشان کرد: بازدید از سایر ساختمان سراهای محلات 20 گانه سطح منطقه چهار در دستور کار قرار داشته و برای تردد بهینه افراد کم توان و معلولان مناسب سازی می شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها