۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر چاپ

«گلخانه بوستان ریما» در منطقه 21 میزبان کودکان دوستدار طبیعت شد

«گلخانه بوستان ریما» در منطقه 21 میزبان کودکان دوستدار طبیعت شد

ایران نو:به همت مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه21؛ کودکان دوستدار طبیعت ساعاتی را میهمان "گلخانه بوستان ریما" شدند.

به گزارش ایران نو، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با بیان خبر فوق گفت: در راستای توسعه مهارت ورزی در کودکان و اهمیت آموزش حفظ و نگهداری از گیاهان و فضای سبز شهری؛ مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه21 اقدام به برپایی بازدید های دوره ای کودکان و دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس این منطقه و همچنین برگزاری دوره های آموزشی در گلخانه ریما کرده است.
زابلی در همین خصوص افزود: کودکان به عنوان نسل آینده کشورمان، با فراگرفتن این آموزش ها و توجه به محیط زیست پیرامون و طبیعت می توانند نقش مهمی در حفظ فضاهای سبز شهری داشته باشند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 همچنین یادآور شد: در همین راستا با بریایی کارگاه های آموزشی خلاقیت-محور و تشکیل گروه های دانش آموزی، مباحث مختلفی در زمینه کاشت؛ تکثیر و نحوه نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان مختص فضای سبز در قالب آموزش های عملی در اختیار کودکان و دانش آموزان قرار می گیرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها