۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر چاپ

گام دیگر تجارت‌نو درحمایت از سهامدارن

گام دیگر تجارت‌نو درحمایت از سهامدارن

ایران نو:در راستای استراتژی بیمه تجارت نو مبنی بر حمایت همه جانبه از سهامدران، بازنشستگان پست بانک ایران تحت پوشش بیمه تکمیلی این شرکت قرارگرفتند.

به گزارش  ایران نو؛ مدیرعامل پست بانک ایران در این رابطه اظهارداشت: با هدف کمک به بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی خانواده‌های این بانک و کاهش دغدغه‌های آنان در زمینه هزینه‌های درمانی، براساس استعلام‌های اخذ شده از شرکت‌های بیمه و با رعایت صرفه و صلاح بانک، شرکت بیمه تجارت‌نو به‌عنوان بیمه‌گر تکمیلی این بانک برگزیده شد.
بهزاد شیری تصریح کرد: براین اساس همسر، فرزندان و والدین بازنشستگان و شاغلین این بانک اعم از مرد و زن مشمول طرح‌های بیمه‌ای تکمیلی درمانی می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه؛ پوشش‌های بیمه‌ای دارای طرح‌ها متنوعی است که هریک از کارکنان و بازنشستگان می‌توانند با توجه به شرایط خود از آن استفاده کنند، تاکید داشت: در این طرح تمامی هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی مشمول قراردادهای بیمه‌ تکمیلی کارکنان و بازنشستگان بانک می‌شود. در بیمه‌ تکمیلی سال‌جاری علاوه بر پوشش‌های سال قبل، هزینه‌های ویزیت، عینک و دندانپزشکی نیز تحت پوشش خواهدبود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها