۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر چاپ

رونق توليد يک اقدام همه جانبه را مي طلبد

رونق توليد يک اقدام همه جانبه را مي طلبد

ایران نو:دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه با مدیرعامل و مدیران سازمان توسعه منابع انرژي(توان) وزارت دفاع دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش  ایران نو به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه؛ دکتر غلامحسین صباغی در دیدار اظهارداشت: رونق تولید یک اقدام همه جانبه را می طلبد. برای رفع موانع تولیدی در کشور می‌باید تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌های ذی ربط، از جمله بانک ها، سهم و نقش سازنده خود را ایفاء کنند و قطعا با حصول این امر، در یک بازه زمانی میان مدت بخش قریب به اتفاق مشکلات حوزه تولیدی کشور حل و فصل خواهد شد.
وی افزود: ارائه خدمات و تسهیلات هدفمند از سوی بانک‌ها به مراکز تولیدی و صنعتی بسیاری از نارسایی‌های پیش روی کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی را مرتفع و به نحو بسیار شایسته‌ای زمینه تحقق رونق تولید را فراهم می سازد.
مجيد هدايت مدیرعامل سازمان توسعه منابع انرژي(توان) وزارت دفاع نیز در این دیدار گفت: خوشبختانه در بحث انرژي و توليد باتري هاي سرب اسيدي توانسته ایم تمام مراحل را پشت سر گذاشته و مقتدرانه در اين عرصه گام هاي جدي برداریم.
وی اظهارداشت: سازمان توان با رويكرد اقتصاد مقاومتي و تكيه بر ظرفيت هاي دانش بنيان بومي در بازار رقابتی جایگاه ویژه ای داشته باشد.
بر اساس این گزارش، در این دیدار راهکارهای گسترش همکاری فی مابین و ارائه خدمات در حوزه های مختلف بانکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها