۱۳۹۸ پنج شنبه ۷ آذر چاپ

بازدید سرپرست معاونت اعتبارات از 5 واحد تولیدی در آذربایجان شرقی

بازدید سرپرست معاونت اعتبارات از 5 واحد تولیدی در آذربایجان شرقی

ایران نو: سرپرست معاونت اعتبارات و امور بین الملل بانک مهر اقتصاد به همراه رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی از 5 کارخانه فعال در حوزه های مختلف صنعتی و داروئی بازدید بعمل آورد.

به گزارش  ایران نو، مجتبی جمشید پور – سرپرست معاونت اعتبارات و بین الملل بانک - در راستای اجرای عملی شعار حمایت از تولید داخلی و افزایش صادرات غیرنفتی از خطوط واحدهای تولیدی شرکت داروسازی دانا، گروه صنعتی سهند جام، شرکت هافمن، کارخانه کبریت سازی توکلی و شرکت ذوب آهن شمالغرب بازدید بعمل آورد.
جمشیدپور در این بازدیدها با تشریح خدمات و فعالیتهای بانک، بیان داشت: تعامل نزدیک با جامعه تولیدکنندگان و شنیدن مشکلات حوزه های صادرات و تولید و گفتگو برای رفع موانع و چالشهای مالی شرکتها، اصلی ترین هدف این دیدار هاست.
وی گفت: افزایش تولید ملی و تحقق شعار حمایت از تولید داخلی موجب افزایش صادرات و ارز آوری برای اقتصاد کشور و رفع معضل اشتغال جوانان است که در این راستا بانک مهر اقتصاد نیز با سبد متنوع محصولات و خدمات، سهم بسزایی در بهبود فضای سرمایه گذاری و کسب و کار کشور ایفا کرده است.
امیر بهبودی - رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی - نیز با اشاره به کاهش ظرفیت تولید در شرکتها و کارخانجات کشور طی سال های اخیر، بخشی از آن را ناشی از عدم نیازسنجی و اعتبارسنجی بنگاه های اقتصادی دانست و گفت: چنانچه با کار کارشناسی تمامی منابع بانکها به سمت ظرفیتهای تولیدی کشور هدایت شود و همه اقشار جامعه به استفاده از کالای ایرانی باور داشته باشند، می توانیم با اتکا به دانش فنی و بکارگیری تکنولوژی و نیروی کار ماهر، کالاهای ایرانی با کیفیت قابل رقابت با پیشتازان خارجی را تولید کنیم و کشور را از واردات بی نیاز سازیم.
گفتنی است شرکت داروسازی دانا، بزرگترین تولید کننده مواد اولیه آنتی بیوتیک در خاورمیانه، گروه صنعتی سهند جام با 5 شرکت زیر مجموعه با ظرفیت تولید 350 تن در روز یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیشه های ساختمانی و آئینه اتومبیل، شرکت هافمن بزرگترین تولید کننده درب و پنجره پی وی سی در خاورمیانه و کارخانه کبریت سازی توکلی تبریز با قدمتی 100 ساله، کارآفرین و چهره ماندگار صنعت آذربایجان با ظرفیت تولید 10 میلیارد جعبه کبریت، از بزرگترین واحدهای تولیدی استان آذربایجان شرقی می باشند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها