۱۳۹۸ جمعه ۲۴ آبان چاپ

شهربانوی بوستان ولایت میزبان بانوان تهرانی در ویژه برنامه های پاییزگردی

شهربانوی بوستان ولایت میزبان بانوان تهرانی در ویژه برنامه های پاییزگردی

ایران نو: شهربانوی بوستان بزرگ ولایت ظرفیت میزبانی از ۲ هزار بانوی تهرانی را در برنامه پاییزگردی دارد

به گزارش  ایران نو، محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: برنامه پاییزگردی در راستاي غني سازي اوقات فراغت بانوان و بهبود و اصلاح سبك زندگي آنها توسط اداره کل امور بانوان در بوستان هاي بانوان شهر تهران اجرا و در همین راستا نیز مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت آماده میزبانی از بانوان پایتخت است.
وی افزود: این برنامه با دعوت از بانوان و دختران شهروند محلات كم برخوردار، دانشجويان دانشگاه فني دخترانه دكتر شريعتي، دانش آموزان مدارس دخترانه نواحي به همراه مادرانشان و بانوان شاغل در قالب اردو از نیمه آبان آغاز شده است و تا پایان فصل پاییز ادامه دارد.
فریدی با اشاره به ایجاد فضای مطلوب و خاطره انگیز پاییزی برای اجرای این برنامه ی آموزشی -تفریحی افزود: استفاده از امكانات رفاهي شهربانو با حداكثر تخفيف، برگزاري مسابقات متنوع ورزشي، تفريحي، فرهنگي، اهدای جوايز به نفرات برگزيده و پذيرايي از شركت كنندگان از جمله برنامه هاي اجرايي در اين اردوها است.
گفتنی است برنامه پاییزگردی بانوان تهرانی با هدف غني سازي اوقات فراغت بانوان، ارتقاي سلامت جسمي و روحي زنان و خانواده، ارتقاي مشاركت اجتماعي آنها و آشنايي آنها با امكانات و ظرفيتهاي بوستانهاي بانوان برگزار مي شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها