۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان چاپ

تاج: در فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم/ نباید تماشاگران محروم شوند

تاج: در فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم/ نباید تماشاگران محروم شوند

ایران نو: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در حوزه فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم و کار به تنهایی از این مسیر درست نمی‌شود.

به گزارش  ایران نو، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی ورزش اظهار داشت: برنامه و هدف اصلی ما حفظ و ارتقا شرایط لیگ فوتبال کشور است. نباید اجازه دهیم هیچ خدشه‌ای به آن وارد شود. فوتبال برای همه مردم محبوبیت دارد و مورد استقبال و توجه آن‌ها است و تمام گروه‌ها و جناح‌های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند.

تاج افزود: فوتبال بخش عمده‌ای از جامعه را پوشش می‌دهد. ما ۵۶۰۰ مسابقه را در طول سال برگزار می‌کنیم که ممکن است در بین آن در چند مسابقه هم مشکلی باشد که باید با بررسی لازم به یک استاندارد مطلوب برسیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: استادیوم‌ها مکانی است که به خاطر هیجان امکان دارد اتفاقات زیادی در آن رخ دهد و در این بین تعدادی هم تخطی کنند، اما نباید به این بهانه تماشاگران اصلی و علاقمند محروم شوند.

او تاکید کرد: در حوزه فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم و از این مسیر به تنهایی کار درست نمی‌شود بلکه باید با مدیریت، حواشی را از بین ببریم. ضمن اینکه قابلیت‌هایی از جمله کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در فدراسیون داریم که در زمان خودش برای حفظ ارزش‌های فوتبال اقدام می‌کنند، ولی در هرصورت مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال در مسابقات باشگاه‌ها هستند.

تاج با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌ها است و فدراسیون و سازمان لیگ هیچ دخالتی ندارد اظهار داشت: باید به سمتی برویم که باشگاه‌ها امور اصلی را در دست بگیرند و در قبال آن پاسخگو باشند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها