۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان چاپ

ویژه برنامه های هفته دیابت در شمال تهران برگزار می شود

 ویژه برنامه های هفته دیابت در شمال تهران برگزار می شود

ایران نو: ویژه برنامه های هفته دیابت توسط خانه های سلامت محلات 27 گانه شمال تهران و با محوریت اطلاع رسانی و افزایش سطح آگاهی شهروندان در حال برگزاری است


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مجتبی توسلی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت :ویژه برنامه های هفته دیابت از 18 الی 24 آبان ماه  با اولویت پیشگیری، تقویت نقش کانون دیابت منطقه و جلب مشارکت اجتماعی شهروندان  وسازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه دیابت در سطح منطقه در حال برگزاری است. 

وی افزود: امروزه شایع ترین عامل معلولیت ها در كشور نظیرنابینایی، قطع عضو، از بین رفتن كلیه ها و ...  ناشی از عوارض بیماری دیابت است؛ بنابراین اطلاع رسانی همگانی در زمینه اهمیت بیماری دیابت همزمان با هفته ملی دیابت انجام خواهد شد 

توسلی با اشاره به فعالیت حوزه سلامت شهرداری در سال های اخیر تصریح کرد:کانون های پیشگیری از دیابت با هدف ارتقای سطح سلامت و کیفیت زندگی مبتلایان به دیابت و نیز افزایش آگاهی و حساس سازی شهروندان  به این بیماری در سراهای محلات تشکیل شده  است .

توسلی افزود: در هفته دیابت اداره سلامت این منطقه برنامه  غربالگري قندخون و فشار خون ، مشاوره تغذیه در پایانه تاکسیرانی ارم روز چهارشنبه 8 الی 10 صبح، برگزاری تور گردشگری از باغ موزه ملک،  همايش "از خانواده ی خود در مقابل دیابت محافظت کنیم" روز سه شنبه 21آبان،  برپایی میز خدمت دردوشنبه های ورزشی در پارک لادن اراج و سرای محله جماران و تقدیروتشکر از دبیران کانون پیشگیری از دیابت محلات منطقه را برگزار می کند.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها