۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان چاپ
با همراهی شهردار تهران، مسئولان و مدیران ارشد شهری؛

دانش آمـوزان منطقـه 10 آرای خـود را به صنـدوق انـداختنـد

دانش آمـوزان منطقـه 10 آرای خـود را به صنـدوق انـداختنـد

ایران نو: در آیین بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه، دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد هاجر با همراهی شهردار تهران، مسئولان و مدیران ارشد شهری شهردار مدرسه خود را انتخاب کردند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، حسین بحیرائی شهردار منطقه 10 با اشاره به پیشینه این طرح به افرادی که به عنوان کاندید در طرح شرکت کرده اند گفت: در این طرح، شهرداران مدرسه بر اساس ساختار تعریف شده مسئولیت فعالیت اجرایی در شهر را ندارند و در اصل باید بتوانند به عنوان واسط و رابط بین آموزش و پرورش، مدیریت شهری و عموم شهروندان در فرهنگ سازی برای اداره بهتر شهر و مشارکت موثر و فعال شهروندان نقش شایسته و بایسته ای ایفا کنند و از آن ها خواست تا با تعامل با تمامی حوزه ها به خصوص معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و ایجاد رابطه موثر بین مدیریت شهری و عموم شهروندان، گام های موثری برای جلب مشارکت فعال شهروندان و فرهنگ سازی در زمینه های مختلف بردارند.
وی در ادامه ضمن تبیین و تشریح سیاست ها و راهبردهای مدیریت شهری از کاندیداها خواست با نگاه فرهنگی وارد عرصه فعالیت شوند و رابط موثری بین مدیریت شهری و عموم شهروندان باشند تا بتوانند مشارکت فعال و تاثیرگذار شهروندان را جلب نمایند تا در آینده ای نزدیک شاهد شهری تمیز و عاری از هر گونه مشکل باشیم.


 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها