۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان چاپ

باجه‌های پست‌بانک‌ درمناطق زلزله‌زده شهرستان‌میانه درحال خدمت‌رسانی است

باجه‌های پست‌بانک‌ درمناطق زلزله‌زده شهرستان‌میانه درحال خدمت‌رسانی است

ایران نو: باجه‌های پست‌بانک‌ایران با رفع مشکلات ایجاد شده براثر زلزله و برقراری خطوط ارتباطی، در حال ارائه خدمات متنوع بانکی به هموطنان زلزله‌زده است.

به گزارش  ایران نوبه نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: براساس پیگیری‌های دکتر شیری مدیرعامل این بانک مبنی بر رفع فوری مشکلات باجه‌های بانکی مستقر در مناطق زلزله زده، بلافاصله مسئولان مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با حضور در روستاهای زلزله‌زده ورنکش، صومعه علیا و ترکمانچای از توابع شهرستان میانه با تجهیز باجه‌های مذکور، اقدام به رفع مشکلات نموده و هم اکنون خدمات بانکی را به هموطنان زلزله زده ارائه می نماید.
همچنین با توجه به وضعیت بحرانی ناشی از زلزله در این مناطق و پیش‌بینی نیاز عمومی به انجام عملیات بانکی زلزله‌زدگان، تعداد دودستگاه خودپرداز (ATM) سیار پست بانک ایران در این مناطق مستقرشده و خدمات بانکی را به هموطنان ارائه می نمائد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها