۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ آبان چاپ

نواخته شدن زنگ بیمه در مدارس استان فارس با حضور بیمه "ما"

نواخته شدن زنگ بیمه در مدارس استان فارس با حضور بیمه

ایران نو: "زنگ بیمه " صبح امروز با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه "ما" و هیات همراه به صورت نمادین در مدارس استان فارس به صدا درآمد.

به گزارش  ایران نو در راستای گسترش و توسعه فرهنگ بیمه، شرکت بیمه "ما" با همکاری بیمه مرکزی و همراهی مدیران و مسئولان آموزش و پرورش و مدارس استان فارس و هیات مدیره شرکت ، طرح ملی تحت عنوان "زنگ بیمه" را در مدارس ابتدایی این استان اجرا کرد.
بر اساس این گزارش در جریان اجرای این برنامه، شرکت بیمه "ما" با همیاری سرپرستی استان فارس شرکت بیمه "ما" ، با اجرای برنامه‌های شاد کودکانه و نمایش و مسابقه با محوریت بیمه های عمر و سرمایه گذاری، دانش آموزان مدارس پایه ابتدائی استان را با انواع خدمات بیمه آشنا کردند.
به همین منظور، نزدیک به دو هزار نسخه کتاب ویژه بیمه‌ای، خاص گروه سنی کودکان و نوجوانان که توسط بیمه مرکزی و شرکت بیمه "ما" تهیه و تدوین شده بود ، در میان دانش‌آموزان توزیع شد.
گفتنی است این طرح تا پایان اسفندماه در مدارس استان فارس ادامه خواهد داشت.

 
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها