۱۳۹۸ جمعه ۱۷ آبان چاپ

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست

ایران نو: سرهنگ آذین رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس منطقه ۲ تهران به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست.

به گزارش  ایران نو، رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ تهران به همراه سرهنگ آذین رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در سه شنبه بدون خودروی این هفته ضمن بازدید از محلات سطح منطقه با دوچرخه، به بررسی آسیب های اجتماعی سطح منطقه  پرداختند.

سرهنگ آذین در این بازدید ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند بر لزوم فرهنگ سازی در بین مردم برای پیوستن به پویش سه شنبه های بدون خودرو تاکید کرد و استفاده از دوچرخه و سایر وسایط نقلیه عمومی را برای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا و ترافیک بسیار تاثیر گذار دانست.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با تاکید بر ضرورت پیوستن همه اقشار جامعه به این پویش زیست محیطی افزود: برای کمک به فرهنگ سازی و ترغیب شهروندان به استفاده از دوچرخه در سطح منطقه ۲، از این پس در روز های سه شنبه به همراه پرسنل این کلانتری با دوچرخه گشت خواهند زد.

رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ نیز طی این بازدید اظهار کرد: به منظور توسعه فرهنگ استفاده از دوچرخه و سایر وسایط نقلیه دوستدار محیط زیست، حضور چهره های شاخص  و مسئولین در پویش سه شنبه های بدون خودرو تاثیر بسزایی در این امر خواهد داشت.

شهردار منطقه ۲ پس از بازدید از سطح منطقه به همراه سرهنگ آذین، از کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس نیز بازدید و با پرسنل زحمت کش آن دیدار و گفتگو کرد و طی نشستی صمیمانه به بررسی آسیب های اجتماعی و موضوعات مشترک میان شهرداری و کلانتری ها به بحث و گفتگو پرداخت.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها