۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ آبان چاپ

آمادگی شهرداری منطقه 5 برای استقبال از دوچرخه سواران معلول

آمادگی شهرداری منطقه 5 برای استقبال از دوچرخه سواران معلول

ایران نو: شهردارمنطقه 5 با اعلام اقدامات هماهنگی با فدراسیون جانبازان و معلولین از آمادگی منطقه برای استقبال از دوچرخه سواران توانیاب خبر داد .

به گزارش  ایران نو، صبح روز جمعه  11 آبان سال 98 شهردار منطقه به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه، نماینده فدراسیون جانبازان و معلولین و قهرمان دوچرخه سواری ایران در پارک ترافیک منطقه در قالب همایش دو چرخه سواری هم رکاب توانیابان منطقه شدند.

حیدری ، شهردار منطقه 5 در حاشیه این مراسم که پذیرای جمعی از توانیابان علاقه مند به دوچرخه سواری بودند  از آمادگی منطقه برای استقبال از توانیابان سایر مناطق شهر تهران برای دوچرخه سواری خبر داد و گفت : عمدتا فضاهای شهری ، همچون خیابان ها ،برای دو چرخه سواری توانیابان ، نا ایمن است از این روی شهرداری منطقه 5 در حال هماهنگی با فدراسیون جانبازان و معلولین است تا در پارک ترافیک منطقه پذیرای توانیابان علاقه مند به دوچرخه سواری سایر مناطق باشد .

وی بر ضرورت مناسب سازی فضاهای شهری برای تسهیل حضورتوانیابان در فضاهای عمومی تاکید کرد و اظهار داشت: روز 12 آذر ماه بر همین اساس به نام روز جهانی معلولین نامگذاری شده است و همایش برگزار شده با هدف یادآوری موضوع به افرادی بود که می خواهند در این حوزه خدمت گذاری بیشتری داشته باشند.

شهردار منطقه 5 در نهایت ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک بتوانیم شاهد اتفاقات بیشتری برای تسهیل حضور توانیابان در شهر باشیم.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها