۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ آبان چاپ

پیام مهندس ملارحمن مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مناسبت هفته پدافند غیرعامل

پیام مهندس ملارحمن مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مناسبت هفته پدافند غیرعامل

ایران نو: «كاري كنيم كه همت فقط مصروف به اين نباشد كه دشمن را منصرف كنيم يا براي مقابله خودمان را آماده كنيم، نه ، كاري كنيم كه ما مصونيت در خودمان بوجود بياوريم ، اين با پدافند غير عامل تحقق پيدا مي كند.» (مقام معظم رهبري ۷/۸/۹۱)

به گزارش  ایران نو، بی‌شک پدافند غیرعامل صلح‌آمیزترین، اثربخش‌ترین، پایدارترین و کم‌هزینه‌ترین روش دفاعی است که بسترهای امنیت و پایداری ملی را فراهم می‌سازد. پدافند غیرعامل در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقشی کلیدی ایفا می‌کند و از این‌رو ضروری است تمام معاونین ، مدیران و همکاران محترم برنامه‌ریزی و طرح‌ریزی لازم و مناسب را برای پیاده کردن اصول و مبانی پدافند غیرعامل در شرکت و حتی کشور انجام دهند. اینجانب با عنایت به فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل با شعار «پدافند غیرعامل، بازدارندگي و مقاومت با رونق توليد » ضمن گراميداشت این هفته از كليه همكاران محترم انتظار دارم با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری با عزمی راسخ، اهداف و برنامه‌های پدافند غیرعامل را در تمامی مراحل کاری در دستور کار خود قرار داده و در همه تصميم گيري ها به اعمال مباني پدافند غيرعامل بیش از گذشته اهتمام ورزند. در پایان ضمن تقدیر از همه فعالیت های صورت گرفته در این زمینه، از تلاشگران عرصه پدافند غیرعامل و اقدامات کلیه مديريت ها تشکر و قدردانی می‌کنم و از ایزد منان توفیقات روز افزون تمامی همکاران در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر را خواستارم.

کلید واژه‌ها: #چادر ملو: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها