۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ آبان چاپ
با هدف ساماندهی نقاط بی دفاع شهری صورت می گیرد؛

آغاز عملیات بهسازی محیطی کندور بزرگراه شهید نواب صفوی در منطقه 10

آغاز عملیات بهسازی محیطی کندور بزرگراه شهید نواب صفوی در منطقه 10

ایران نو: شهردار منطقه 10 از آغاز عملیات بهسازی گذر پشت نواب در راستای سیاست ها و تدابیر مدیریت شهری و با هدف شناسایی معضلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، حسین بحیرائی شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: طرح بهسازی محیطی گذر پشت نواب حدفاصل خیابان آذربایجان تا خیابان امام خمینی (ره) در سال 1397 تصویب و از مهرماه سال جاری آغاز شد و از جمله اقدامات این پروژه
مناسب سازی و تعریض معابر، ساماندهی وضعیت پارک وسائط نقلیه، بهسازی و روکش مکانیزه آسفالت، احداث پیاده رو با ابعاد استاندارد، احداث و یا جا به جایی نهر و کانیو می باشد.
وی نقش فضاهای بی دفاع شهری در ایجاد ناامنی اجتماعی را بسیار مهم دانست و ادامه داد: با اجرای این پروژه علاوه بر تبدیل نقاط بی دفاع شهری به نقاط امن و پایدار، تامین روشنایی معابر و فضای سبز، عملیات مناسب سازی معابر ویژه توان یابان نیز در دستور کار قرار گرفت.
بحیرائی ضمن قدردانی از سعه صدر و همکاری شهروندان خاطرنشان کرد: جابه جایی و رفع معارض تیرهای برق علاوه بر ارائه خدمات بهینه به شهروندان و ارتقاء سطح رضایتمندی آن ها موجب سهولت در تردد خودروهای امدادی و آمبولانس در این محور خواهد شد. 

کلید واژه‌ها: #منطقه10: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها