۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ آبان چاپ

برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در ۲۰ مدرسه منطقه ۱۳

برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در ۲۰ مدرسه منطقه ۱۳

ایران نو: با هدف تمرین مشارکت پذیری و آشنایی دانش آموزان با مسئولیت ها و حقوق شهروندی ، بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه با تاکید بر نقش دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه در ۲۰ مدرسه منطقه ۱۳ برگزار می شود.

:به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در ۲۰ مدرسه منتخب توسط اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و همکاری نواحی چهارگانه و مدیران محلات و مدارس گفت: پیرو شعار شهردار محترم مبنی بر « تهران، شهری برای همه» و رویکرد ویژه بیست و یکمین دوره « شهردار مدرسه و مسئولیت اجتماعی » ، این دوره از انتخابات شهردار مدرسه در ۱۰ مدرسه دخترانه و ۱۰ مدرسه پسرانه در مقطع متوسط دوره اول ، روز بیستم آبان ماه برگزار می شود.
:low_brightness:وی با بیان اینکه این دوره از انتخابات فرصتی برای گفتگو ، مشارکت ، تعهد و همراهی برای اداره بهتر مدرسه و شهر را فراهم می کندافزود: با برگزاری این دوره از انتخابات ضمن بالا بردن آگاهی دانش آموزان در زمینه های مختلف ، دانش آموزان تمرین حقوق و مسئولیت پذیری می کنند و در مسیر تحقق اهداف شان برای فردار شهر گام بر می دارند.
:low_brightness:بر پایه این گزارش ، این دوره از انتخابات در مدارس علامه حلی ۱۰ ، شهاب نور، پیچک، معصومه لاری، امام خمینی، شهید بابای ، فاطمیه، مدرس شیخ فضل الله نوری، محلاتی، فضیلت، دستغیب، علوی، شهدای هسته ای ، امامت، منتظری ، با هنر، شریف ، وحدت و نرجس برگزار و در حال حاضر کاندیداهای شهردار مدرسه ، به معرفی اهداف و اقدامات خود در میان دانش آموزان می پردازند


 

کلید واژه‌ها: #منطقه13: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها