۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ آبان چاپ

شهردرای منطقه۲ تهران درچهارمین دوره از جایزه جهانی خشت طلایی “شایسته تقدیر” شناخته شد

شهردرای منطقه۲ تهران درچهارمین دوره از جایزه جهانی خشت طلایی “شایسته تقدیر” شناخته شد

ایران نو:شهرداری منطقه۲ تهران به لحاظ اجرای طرح هوشمند سازی و حمایت از استارتاپ هاورویدادهای نوآورانه درمدیریت شهری عنوان شایسته تقدیر را درچهارمین جایزه خشت طلایی تهران به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ، آیین بزرگداشت «روز جهانی شهرها» همزمان با چهارمین دوره اهدای جایزه جهانی خشت طلایی تهران، به پروژه‌ها و تجارب برتر مدیریت شهری در سال ٢٠١٩ با موضوع شهرهایی هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر برای همه، به میزبانی مشترک شهرداری تهران و دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد در تهران، برگزار ‌شد.

چهارمین دوره جایزه خشت طلایی تهران در دو بخش داخلی و بین‌المللی و در ٧ محور اصلی ” تاب‌آوری، زیست‌پذیری و توسعه پایدار شهر،مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر،معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری،شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور،تأمین منابع، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، اشتغال و اقتصاد شهری،توسعه زیرساخت‌ها، حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری وارتقای حکمروایی محلی، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری” اقدام به جذب پروژه‌ها و تجربیات شهری کرد.

براساس این گزارش شهردرای منطقه۲ از میان ۵۱۹طرح ارسالی در بخش داخلی و بین المللی ،به لحاظ حمایت و راه اندازی  ۱۷ استارتاپ در بخش شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور شایسته تقدیر شناخته شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر  ۱۷ استارتاپ در بخش های خدمات شهری، محیط زیست و ترافیکی با هدف حرکت در مسیر شهر هوشمنددر منطقه۲ فعال  شده است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها