۱۳۹۸ جمعه ۱۰ آبان چاپ
در عملیات شبانه و به همت معاونت فنی و عمرانی منطقه۹؛

عملیات لوله گذاری انتقال آب های سطحی به کانال زیرسطحی خیابان آزادی انجام شد

عملیات لوله گذاری انتقال آب های سطحی به کانال زیرسطحی خیابان آزادی انجام شد

ایران نو: معاونت فنی عمرانی منطقه۹ در اقدامی شبانه و در کوتاه ترین زمان ممکن با حفاری عرضی کندروی شمالی خیابان آزادی به طول ۱۲متر و لوله گذاری با لوله پلی اتیلن، کانال آبهای سطحی خیابان اکبری واقع در منطقه بالادست را به شبکه اصلی زیرسطحی خیابان آزادی متصل کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، با توجه به بارندگی های چند روز اخیر شهر تهران و حجم بالای آب های سطحی جاری شده از خیابان اکبری در منطقه۲ به سمت منطقه۹ ، این حجم آب باعث ایراد آسیب به انهار سرپوشیده و گالری زیرسطحی خیابان اکبری و فروریزش معبر مزبور و در نهایت نفوذ آب به تونل در حال احداث تقاطع استادمعین-آزادی شد.
برای رفع مشکل ایجاد شده و جلوگیری از ریزش احتمالی خیابان آزادی و تونل در حال احداث، منطقه۹ با شناسایی و احیاء منهول و کانال زیرسطحی موجود، در اقدامی به موقع و در ساعات شب با توجه به شرایط ویژه ترافیکی محور آزادی با حفاری عرضی و لوله گذاری با لوله پلی اتیلن، شبکه آسیب دیده را ترمیم و کانال آبهای سطحی خیابان اکبری را به خط اصلی زیرسطحی محور آزادی متصل کند.
شایان ذکر است اقدام فوق ضمن رفع خطر آبشستگی تونل در حال ساخت، معضل آبگرفتگی تقاطع مزبور را نیز مرتفع کرده و تاثیر بسزایی در روان سازی ترافیک در مواقع بارندگی خواهد داشت. 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها